Кога да давам зеленчуковото,ами плодовото пюре?

  • 461
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте мамита.Имам едно запитване към вас и предварително благодаря на тези които ще ми отговорят.Започнах преди около 20 дни със захранването на моята дъщеричка със зеленчуково пюре,което давам по обяд,сега искам да започна да и давам и плодово и се интересувам трябва ли да изместя приема на  зеленчуковото пюре в друго време и на негово място да давам плодовото или може да продължа да давам зеленчуковото по обяд,а плодовото следобяд например?Благодаря

# 1
  • Временно
  • Мнения: 788
Остави зеленчуковото за обяд и започни да даваш плодово следобяд.Пак постепенно,докато изместиш хранене.
Аз например не желая все още да замествам следобедното млечно хранене и на обяд давам по около 120мл зеленчуково или месно и за десерт около 60-70мл плодово.Само да спомена,че повече от месец мина докато заместихме изцяло обедното хранене.

# 2
  • Мнения: 9 467
Именно поради тази причина /плодовото да е следобед/, е логично да се захранва първо с плодовите-хем са сладки, като кърмата/АМ и така се приемат по-лесно, хем после се изместват следобед, а новите храни /зеленчукови и месни пюрета/ се предлагат до и по обед Wink

# 3
  • Мнения: 316
Аз давам зеленчуково пюре на обяд! След обед започнах с каша, след това ще дам и плодово пюренце и кисел /ще ги редувам след обед/.

Общи условия

Активация на акаунт