Какво си поръчаха децата Ви на Дядо Коледа?

  • 14 871
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Моят син си поръча пушка с нож, тарамбука и костюм на спайдърмен. А на сестра си поръча памперси и дрънкалка.

# 1
  • Мнения: 372
Хе хе голям сладур.
При нас каката си поръча кон с каляска, замък и принцеси. А на малката каза една блузка да и донесял. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 544
Баткото си поръча тир и още един голям камион, а за малкия не съм се сетила да го питам какво ще измисли.

# 3
  • Мнения: 1 897
"Голям подарък!" Mr. Green -така отговори, когато го попитах какво иска да му донесе Дядо Коледа.

# 4
  • Мнения: 408
"Голям подарък!" Mr. Green -така отговори, когато го попитах какво иска да му донесе Дядо Коледа.

Колко ти е скромно детето,моят хубавец още не можа да си каже и аз не съм решила какво Thinking

# 5
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Алекс пък иска "малък подарък",ама вътре да има голяма кола,багер и камион. Grinning
А на баща си щял да купи елха,за да има къде дядо Мраз да остави подаръка,а на мен топка. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 182
Моята щерка си поръча кукла ама голяма и с рокля до земята!Но тъй като има много кукли Дядо Коледа ще й донесе друг подарък!

# 7
  • Мнения: 961
Моят син още не може да си каже, но понеже му е време вече, дядо Коледа ще му донесе бънджи.  Laughing

# 8
  • Мнения: 498
Баткото си поръча влакче,а малката не говори още

# 9
  • Мнения: 4 784
Гуак и багеги, в превод - влак и багер.
Не, че разбира какво е Дядо Коледа, ама като го питаш какво искаш да ти донесе... и той си отговаря.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Дъска за гладене, часовник WinX и анцунг с русалките H2O  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 7 023
А моят син си поръча "много подаръци"...,   Confused не е уточнил какви.

# 12
  • Мнения: 1 187
Пушка (има поне 5), сабя (и те са толкова), тиранозавър рекс ( не  знам колко има).

# 13
  • Мнения: 2 950
Иска кукла, пъзел, дъвки и потник с тънки презрамки.  newsm78

# 14
  • into the blue
  • Мнения: 771
Щерката си поръча барби Марипоса,пони и детски лаптоп.  Flutter
Малкото още не може да каже  Mr. Green ,затова ще е подарък по мой избор  Wink

Общи условия

Активация на акаунт