КЪДЕ В БУРГАС

  • 1 967
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте искам да попитам къде в бургас мога да си намеря нощница за болницата?
От тея гадните като рокли дето са?
Не съм тръгнала да обикалям и затова ако някой знае къде има и какви цени са нека д акаже
благодарско

# 1
  • Мнения: 182
Здравей аз си бях купила нощница от калогера,магазина се намира по александровска малко преди тройката,сигурно го знаеш.Това беше преди 4 години,но мисля че сега пак ще има някакви!и по принцип във магазините за бельо също трябва да има1Успех

# 2
  • Мнения: 356
Ще следя и аз темичката защото също имам проблем с намирането на що годе прилична нощница!

# 3
  • Мнения: 498
Аз съм от Плевен и само да споделя-При нас в магазините за бременни продават и такива нощници/моята е от там,дори специално направена да кърмиш,без да се събличаш,на принципа на сутиените за кърмачки/,защо не провериш там Peace

# 4
  • Мнения: 121
Аз си взех две супер яки нощнички от пиргоса.На втория етаж има калогера (магазин за  памучни чаршафи, хавлии има и нощници).Едната беше с цепки на гърдите и можех да кърмя без да я свалям.Аз не ги понасям ония бабешки грозотии с които се мъкнат масово по болниците newsm11 и затова предпочеох да дам малко повече пари.Цените не си ги спомням много, но мисля че бяха по 12лв.

# 5
  • Мнения: 5 539
Е, не всеки може да си позволи да даде тази колосална сума за нощница, че да се изтупа за родилното. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 344
Ако не ти се дават толкова пари има и от онези "Смотаните"на магазините с/у бившата 4-та поликлиника и във всеки по - смотан квартален магазин за трикотажни тип"бабешки" неща.Има ги и на пазара на Младост/във Славейков , Изгрев/.Аз си купих две от там.На мен не ми се даваха толкова пари.Купих си като родих сутиен за кърмачки за 3,50лв от нормален магазин за бельо.Същите сутиени ги има и по магазините за бременни , но са по - скъпи.Абе да ти кажа честно на мен не ми беше удобен за кърмене и се събличах.Носех го през деня с подплънки , защото постоянно течах отпред и беше неприятно.

# 7
  • Мнения: 1 672
аз си бях взела моите от Калогера

# 8
  • Мнения: 239
А аз си взех 3 броя "бабешки " нощници Laughing - от тези дългите, широките, с копчета на деколтето - на символични цени от Битака в М.Рудник - е, не бях на ниво когато раждах.... Mr. Green, но изобщо не ми пукаше тогава Wink!
Можеш да провериш за подобни на пазарчето в Зорница до болницата и на пазарчето пред Сарата в Лазур Peace!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 101
Аз купих моите от магазинчето до втори блок в к-с "Зорница", не бяха някакъв моден фурор, но си свършиха предвидената работа.

# 10
  • Мнения: 12
а аз си купих моите от метро, обикновени бабешки нощници, има голям избор

Общи условия

Активация на акаунт