Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 811
  • 96
  •   1
Отговори
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Диетата е предоставена от JuJu     bouquet , популяризирана от Дес     bouquet и основно се състои в :

Понеделник, Сряда и Петък само на плодове от един и същ вид,а през другите дни се яде каквото искаш.

Към момента това сме ние, с нашите победи ( и не само) и с нашите очаквания:

                             сегашно тегло        желани килограми                24.11.2008      1.12.2008
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sweet' sixteen             72                               50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
Ina15                           60                               50                                  пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   
Azade                          62                               56                                 (-1) 61              пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
catty m                        91,5                            75                                (-1.5) 90
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
anita 29                      69                               60                                (-2) 67             (-1) 66
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
polq 28                       80                               65                                   пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EVGA                          61                               53                                    60
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jouzi                           70                               60     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stela.polaris               69                               60                                   68
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
paleto                        62                               55                                    60
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZiMa                           63                               51                                 пас             (-2) 61
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dari75                        62                               55                              почива
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bubolina17                83                               70   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rene                          71                               65   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лили-Miki                  63                               57                                 пас
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vodka s led               64                              50

# 1
  • Мнения: 1 817
Пу първа! Копирам и тук диетата, за да няма невидяли  Wink
Протеинова диета за тънка талия
10 дни без въглехидрати, 10 килограма по-малко. Протеиновата диета е подходяща за тези от вас, които имат да свалят доста излишни килограми, повечето натрупани около талията. Протеините укрепват мускулите и предпазват кожата от увисване. Изключването на въглехидратите от диетата води до по-бързо изгаряне на мазнините и нормализиране нивото на кръвната захар.
Забранени храни: хляб и изделия от брашно, зърнени храни, млечни продукти, захар и захарозаместители, плодове, ядки, бобови храни, моркови, цвекло, царевица, мариновани гъби и зеленчуци, черен дроб, алкохол
Разрешени храни: месо, риба, яйца, гъби, всички зеленчуци, без посочените като забранени, вода, кафе, зелен чай, зехтин, лимон, сол, черен пипер
Основни принципи: Няма ограничение в калориите и количеството разрешени храни, които консумирате. На ден са позволени не повече от 20 г въглехидрати. Преди ядене се изпива по чаша вода. След 20 часа не се яде нищо. Салатите се подправят със зехтин и лимон. Съотношението протеини/зеленчуци е 2:1, например 200 г месо на 100 г зеленчуци. Диетата се спазва не повече от 10 дни, като може да се повтори след 2-3 месеца.
Ето и линка http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p9081.html   (2рата диета!)
Лили, ти на каква диета си? newsm78

# 2
  • Мнения: 72
Трябваше от 2 седмици да съм на тази  и аз си я направих , но в събота и неделя--- беше нещоо страшно с яеденето....но какво да се правии.. та днес започнах от нулата.........ноо обстоятелствата са против мен Grinning ooooh! - кумът ми открива нов ресторант и довечера сме на офиц. откриване
А  попринцип се храня по книгата Ултраметаболизъм , препоръчвам я с два ръце и два крака!

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ЗиМа ги подкарва нещата към нова диета, пълна с ентусиасти  Joy Сега ще я прочета, пък да видиме  newsm78

# 4
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
хайде и аз в новата темика.Да я изпълним със свалени кг. Peace
ZiMa благодаря!  bouquet

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз имам процедурно предложение с цел мотивация. Виждам, че повечето момичета ще са на диета до Коледните пиршества, което е и логично.Искате ли един ден преди Коледа, т.е. преди Бъдни вечер да направиме един албум със снимки- която от нас каквато е започнала и в в последния ден? Албума ще е е личен, ще си размениме паролата на лични ?

# 6
  • Мнения: 1 817
А, Зима нищо не подкарва! Naughty Много моля! Laughing
Просто я пуснах и тук, защото не знаех, че се местим преди това, а имаше интерес към диетата...

# 7
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 Azade за снимките няма проблем.Ама мойте са си в подписа долу. Peace

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз в споменатото албумче, ако се събереме ентусиасти, ще пльосна една от лятото - положението при мен и сега е същото, а за тази, дето отбелязва успех....ще видиме  Laughing

# 9
  • Мнения: 164
пу и аз на първа страница и да я напълним  с минуси, аз за сега съм ок, а вие?

# 10
  • Мнения: 1 674
Здравейте! Simple Smile
Миналата седмица пропуснах плодовите дни Sad, така се случи, е успях да карам на протеини и рядко зеленчуци. Резултатът е само - 200гр. Но съм доволна. Утре се заричам да съм само на плодове Grinning
Успех и много минусчета на всички!

# 11
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
моя плодов ден върви добре.Сутринта изядох 2 портокала,на обяд 2 сливи и сега 1 ябълка.Но имам и ядки и незнам дали ще им устоя Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 6 264
Да се запиша пак при вас, макар че яко развалих режима с командировката. Тази семдица съм пас за отчета, че чак ме е стрха да се измеря Sad

Тази протеинова диета е модифициран Дюкан. Дюканската определено действа и то доста, но малко ми омръзна на месо основно. А и липсата на плодове е гадна. Въпреки че с фазата за кърмачки, в която се ядат плодове свалих 8 кг. за 2,5 месеца.

# 13
  • Мнения: 72
 и моят ден мина ОК - мандаринки и ябълка Simple Smile  bouquet утре на какво се анита  - белтъчини нали - аз обичам  много кашкавал , но той е по мазен ,но аз ще си го хапвам,ако няма ефект в диетата,ще го спра:)

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 22:16 от Лили-Miki

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
утре съм на белтъци.Ще си направя млечна салатка и ще си сваря пиленце. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт