Матю Макконъхи

  • 2 044
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Досега модел за подражание ми беше Леонардо ди Каприо в „Защо тъгува Гилбърт Грейп”... всички мои познати жени ми казват, че приликата в поведението ни е поразителна.
Вчера обаче гледах „Хазарт” с Матю Макконъхи. Бях свикнал да мисля за него, като за гърчаво адвокатче от „Време да убиваш”, но какво да видя?...Убийствено тяло! Ни повече, ни по-малко от това, което искам да имам. И костюмът много му отива.
Поредният пример, че мъжете ставаме най-готини след 30-те. От днес започвам да се опитвам да приличам на него!
А вас кефи ли ви?

# 1
  • Мнения: X
Да, като изключим главата. С тези трапчинки ми изглежда като гумен. Прекалено го пудрят сякаш. Добре го виждам в следващата му роля на конникът без глава.
Инак на ей тъз фотография ми прилича на Аполон.

# 2
  • Мнения: 6 206
 Grinning
И как точно ще приличаш на него?
Бъди себе си.

Той е уникален мъж, има една сцена в Контакт където той гледа Джоди Фостър как излита. С едно черно поло е, е, как отива черно поло на такъв рус красив мъж. Няма такъв хубавец.
Леко се доближава до мъжа ми. Crazy

# 3
  • Мнения: 46 430
Не  Tired в лицето не ми харесва, освен това е русоляв ...

Придържай се към ЛеоПардо в „Защо тъгува Гилбърт Грейп”  Mr. Green 

# 4
  • Мнения: 4 668
Не го харесвам . Не е мой тип мъж ... освен това недолюбвам русоляви  Confused

# 5
  • Мнения: 417
Да хубав е , но как точно ще приличаш на него след като приличаш на Леонардо Ди Каприо? На мен лично ми хареса във филма "Златна възможност". Ето и снимка: http://www.playboy.bg/v10553,actrisite_me_mrazqt_zashtoto.html

# 6
  • Мнения: 2 123
Когато почнеш да се доближаваш по прилики в поведението на Матю, дай една снимчица да те видим... Joy

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 337
 на мен много ми харесва...страхотен мъж със страхотно излъ4ване...то май излъ4ването при мен е водещо...

# 8
  • Мнения: 22
Хич не харесвам руси мъже, но пък Матю има много интересно излъчване. Много му се радвам. Сладурче Simple Smile)

# 9
  • Мнения: 24
Не ставаше дума нито за секси пуловерчетата му с поло яка, нито за русата коса (аз съм кестеняв в крайна сметка)....ставаше дума за баниците и плочките  Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
E,то на думи всеки може да прилича на него....по баниците и плочките.Снимка дай да видим и тогава ще говорим на кой приличаш и по какво. Flutter
А по темата-да,много го харесвам,особено тялото му ми действа по един такъв начин..... ooooh!
Чакам снимка за да открия прилики и разлики.Без извинения!То неможе така,казваш че приличаш,а ние сляпо да повярваме.Снимай и качвай... Wink

П.П   А на този в подписа ми не приличаш ли?Цъкни,виж клипа и кажи..... Flutter

# 11
  • Мнения: 24
E,то на думи всеки може да прилича на него....по баниците и плочките.Снимка дай да видим и тогава ще говорим на кой приличаш и по какво. Flutter
А по темата-да,много го харесвам,особено тялото му ми действа по един такъв начин..... ooooh!
Чакам снимка за да открия прилики и разлики.Без извинения!То неможе така,казваш че приличаш,а ние сляпо да повярваме.Снимай и качвай... Wink

П.П   А на този в подписа ми не приличаш ли?Цъкни,виж клипа и кажи..... Flutter

Ако помня точно, казах "От днес започвам да се опитвам да приличам на него", не съм твърдял, че вече приличам....но все пак от 8 години се занимавам с фитнес, все до някъде съм го докарал де, не се оплаквам. Снимки да кача, хехе, яко...жена ми като ги види, ще стане веселба...освен да пробвам с фотошопа да си махна главата.
На пича от клипчето не приличам, понеже съм с леко дълга коса.
Тая тема стана не за Матю, а за Селтакис...а когато беше време да гласувате за мен във "Форумски Плейбой" ходихте да берете гъби и ме оставихте на предпоследно място, а сега се сетихте да искате снимки, нали?!

# 12
  • Мнения: 1 775
Страшно харесвам руси мъже, явно съм една от малкото. Матю е един от тях.
Тук ми е много секси  Heart Eyes



Тук, не чак толкова  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 790
В U-571 е най-готин.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
E,то на думи всеки може да прилича на него....по баниците и плочките.Снимка дай да видим и тогава ще говорим на кой приличаш и по какво. Flutter
А по темата-да,много го харесвам,особено тялото му ми действа по един такъв начин..... ooooh!
Чакам снимка за да открия прилики и разлики.Без извинения!То неможе така,казваш че приличаш,а ние сляпо да повярваме.Снимай и качвай... Wink

П.П   А на този в подписа ми не приличаш ли?Цъкни,виж клипа и кажи..... Flutter

Ако помня точно, казах "От днес започвам да се опитвам да приличам на него", не съм твърдял, че вече приличам....но все пак от 8 години се занимавам с фитнес, все до някъде съм го докарал де, не се оплаквам. Снимки да кача, хехе, яко...жена ми като ги види, ще стане веселба...освен да пробвам с фотошопа да си махна главата.
На пича от клипчето не приличам, понеже съм с леко дълга коса.
Тая тема стана не за Матю, а за Селтакис...а когато беше време да гласувате за мен във "Форумски Плейбой" ходихте да берете гъби и ме оставихте на предпоследно място, а сега се сетихте да искате снимки, нали?!
Да,извинявай,прав си.Хубаво ще е да имам такова тяло до себе си.
Относно снимките,можеш да качиш,стига да искаш.А в темата за ''Форумския плейбой'',гласувах.Тайна за кой. Wink

Общи условия

Активация на акаунт