Има ли забавяне на пратките от Англия???

  • 660
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте, много често пазарувам от ebay и обикновено пратките пристигат при мен за около 4-5 дни,но този път чакам две неща ,които са пратени на 20.11.2008 година и вече се притеснявам,че каузата е загубена!?!
Има ли и други като мен и дали забавянето и възможно да е от Кралските пощи?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 345
При мен някои неща също пристигат з 4-5 дни,някои седмица, други две.Според мен изчакай още седмица и ако ги няма се свържи с продавача и го накарай д провери.Другият вариант е пощальонката да не ти е оставила известията,така че провери и в пощата.

# 2
  • Мнения: 184
 Вчера проверих в пощата,но нямало нищо за мен , а продавачката на роклята ми твърди,че проверила в Кралските пощи и не казвали ,че е загубена,тоест пътувала към мен и да си чакам....

# 3
  • София
  • Мнения: 586
Моите пратки обикновено пристигат за около седмица, но днес получих нещо, пратено на 11 ноември, което вече почти бях отписала.
Така че явно има някакво забавяне - може би заради идващите празници Peace

# 4
  • Мнения: 88
И при мен има забавяне ooooh! . Днес получих пратка от 13.11 и от 26.11.  Първата е с клеймо 17.11 от БГ Thinking , къде е била до сега Rolling Eyes Чакам още 4 от началото на минала седмица ooooh!

# 5
  • Мнения: 184
Много благодаря,че ми отговорихте, поуспокоих се малко.

# 6
  • Мнения: 198
Аз също чакам от 13.11 и още я няма.За първи път ми се случва да закъснее толкова.Обикновенно идват за няколко дни,най много седмица.

# 7
  • Мнения: 184
Явно проблемът е всеобщ...Това е успокоителното донякъде в иначе гадната ситуация.Нищо не ни остава освен да си чакаме!

Общи условия

Активация на акаунт