Различни памперси на Pampers

  • 3 069
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 150
Ползваме Pampers 4 номер и единия път памперсите в пакета бяха съвсем различни. Бяха с ластик отзад и съвсем изрязани между крачетата и шарките бяха други. Много се зарадвах защото реших, че са ги променили и определено ми се сториха по-удобни, само че.... следващите и по-следващите които купихме си бяха съвсем същите като старите. Предвидиливо бях запазила стара опаковка и ги сравнявах да видя има ли някаква разлика за да мога някак си да ги позная ако все още вкарват и от двата вида и за моя голяма изненада нямаше.
Та въпроса ми е на някой случвало ли му се е това и ако знае къде има от тези с ластика отзад да ме осветли да си ги купуваме и ние от там.

# 1
  • Мнения: 282
да, и аз като теб се бях зарадвала, по-хубави са другите, но сега пак са все на старите попадам, а си ги купувам от едно и също място

# 2
  • Мнения: 187
Да, и на мен ми се случи. И двата пъти ги взех от Кауфланд. Тези с ластичните лепки са по-хубави.

# 3
  • софия
  • Мнения: 257
Има доста теми дето се разисква точна това,тези с ластичетата са на облачета и обикновено не са за България Sad На нас обикновено ни зарежадт с другите, а те поне при нас през нощта понякога ми изпускат. Пакетите са еднакви , можеш да ги различиш само ако на бялото на пакета се опиташ да видиш шарките на самия памперс.И аз скоро го разбрах от една мама във форума.

# 4
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Доколкото пък аз разбрах, тези с ластика и облачетата са вече новите модели на Памперс. Но пакетите в хипермаркетите са омешани и докато всички стари в наличност не се изчерпат, може да случвате и на тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 020
Пакетите, които са с ваксината са с новите памперси  Peace.

# 6
  • софия
  • Мнения: 257
Пакетите, които са с ваксината са с новите памперси  Peace.
[/quote


Не е вярно, купих и от тези с ваксината, но не бяха с ластици.

# 7
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Хубавите са с лепенката на уницеф.

# 8
  • софия
  • Мнения: 257
Точно това се опитах да кажа ,че купих и такива с лепенки на уницеф , а вътре бяха старите НЕ с ластичета.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 020
Хм, странно, аз купих два с ваксините бяха от хубавите, после мъжът ми взел без ваксина, съответно ни се паднаха от старите.

# 10
  • София
  • Мнения: 112
Освен в Кауфланд, пампита с ластици има и в Била, но са омешани със тези без ластици, аз се ориентирам кои да си взема, като "щателно ги разглеждам" през бялата линия на дъното на пакета.

Между другото тук имаше цяла тема относно памперсите с ластици.

# 11
  • Мнения: 3 993
Памперсите с ластици ги "открихме" преди месеци. Ето я темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334429.0

# 12
  • Мнения: 378
Да, и на мен ми се случи. И двата пъти ги взех от Кауфланд. Тези с ластичните лепки са по-хубави.
И на мен много ми харесаха Peace

# 13
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Момичета,миналата година пак се бяха появили памперсите с ластиците,аз ги различавах по това-имаше кръгче с нещо(мисля,че беше показан странично памперса, вече не помня какво точно беше  ) и отгоре над него имаше надпис stretch или нещо от сорта.Поне тогава по това се познаваха.Нека мамите притежаващи от тези памперси да погледнат и да кажат със сигурност 

# 14
  • Мнения: 212
Хубавите са с лепенката на уницеф.

За съжаление не е съвсем така. Последните, които си купих бяха с лепенка на УНИЦЕФ, но са от старите без ластичето в талията  Cry

Общи условия

Активация на акаунт