ЖК при доктор Русева от 14-та поликлинка

  • 663
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 092
Мили момичета , четох доста противоречиви мнения за тази лекарка и много ще се радвам да споделите повече .
Наблюдавала ли е бременност на някой от вас ,пуска ли всички необходими изследвания , доволни ли сте от отношението и .
Благодаря на всички включили се !  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Нямам лични впечатления, но миналата седмица моя близка ходи при нея на профилактичен преглед.  Докторката я посрещнала с обяснения, че такива прегледи не прави ... но въпреки това я приела Shocked... след което, отношението било подобаващо  необяснително, незадоволително и крайно нелюбезно.

# 2
  • Мнения: 3 092
Благодаря !
Май напоследък само такива неща  се чуват . Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте,
Въпреки, че е минало доста време откакто е пусната темата бих искала да споделя мнението си за д-р Русева. Ходих при нея на женска консултация няколко месеца. Не съм доволна и съм решила да я сменям. Много е любезна и внимателна, отделя достатъчно време за въпроси и е изчерпателна в отговорите си. Това, което не ми харесва е, че винаги ме приема със закъснение, не вижда нещата, които вижда другата ми лекарка (ходя и при двете всеки месец по едно и също време), а още по-малко ми обяснява като на зрял човек какво се случва в тялото ми, както и не ме предупреждава за възможни проблеми, които може да възникнат вследствие на това. Например тя не разбра, че чакам близнаци, а когато й казах и ги видя на ехографа въобще не ми обясни, че са в една плацента, че може единият да започне да расте за сметка на другия и т.н. На последната консултация дори не се появи, а трябваше да ме прегледа сестрата... съответно тя не само, че не можа да отговори на въпросите ми, ами се наложи аз да й обясня някои неща (напр. че при многоплодна бременност биохимичен скрининг не се прави). Е, ако през тези месеци бях ходила само при нея може би щях да съм доволна, просто нямаше да подозирам за някои неща... Така или иначе винаги е най-добре човек да се консултира поне с двама специалиста.

Общи условия

Активация на акаунт