Къде се намира пазара в Димитровград?

  • 4 057
  • 7
  •   1
Отговори
Здравйте!Със съпруга ми искаме да си отворим магазинче за дамско и мъжко облекло!След много размисли и дебати по въпроса от къде ще зареждаме стигнахме до решенението да отидем до Димитровград.Може ли някой да ни насочи каде се намира големия пазар на едро?Интересуваме се от внос на едро от Китай!Къде можем да намерим такава стока в Димитровград!Ако може споделете мнение дали сте доволни от Димитровградцкия битак!

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 592
Здравей, аз съм от Хасково - но майка ми живее в Димитрвград и често ходим там ! До пазара ще стигнете лесно - всеки ще ви каже . Намира се до автогарата и близко до гарата. Има китайска стока колкото искаш ! Най-добре да дойдате в петък - много рано сутнинта от 6 ч. тогава се пазарува на едро. Може и в събота и в неделя но тогава има най-много стока. Който и да попитате ще ви кажат каде е..    Има и хубави работи има и много боклуци .

# 2
Благодаря!Ако някои друк иска може да даде някой и друг съвет или д асподели опит!Ще се радвам да обсъдим възможностите на малкия бизнес! Grinning

# 3
  • Мнения: 2 521
В петък пазара вече няма да е сутринта а от 6 вечерта до 00ч.Така ще е още от този петък,затова по-добре е в събота или неделя.Но в събота пазара е по-слаб,тоест не всички магазинчета работят.Вече са ти казали къде се намира пазара,лесно ще го намерите Peaceуспех

# 4
  • Мнения: 1 219
здравий,ние имахме магазини и зареждахме от там.Така директно не мога да ти обясня,но е на много лесно място.А и щом влезнете в самия град всеки ще ви опъти PeaceПроблема е че търговията на едро е през нощта ConfusedСергиите отварят към 3 часа до към 6 сутринта.Но това беше преди,сега не знам със сигурност как стоят нещата.

# 5
Може ли някой да ми каже дали пазара работи петък рано сутринта и дали изобщо има смисъл да тръгвам тази вечер от Варна. Става въпрос за пазаруване на едро. Благодаря ви много предварително  Simple Smile

# 6
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
На този пазар чесно да ви кажа има много боклуци и не е чак толкова евтино както казват.Според мен по добре да се зарежда ако стоката е за магазин от София от Илиенци.Там също има много китайски стоки,но.... има и много хубави неща.Ако държите за Китайските стоки от там по-добре е защото директно ги внасят от Китай и според мен печалбата е по-голяма после.От пазара в Димитровград са прекупвачи и от София зареждат и ги предлагат на пазара та да има нещо и за тях като си слагат надценка разбира се.Както прецените но аз като съм ходила на този пазар много пъти и нищо не ме впечатлява кой знае какво.А ако държите на Турска стока мога само да кажа ,че също зареждат само боклуци.Къде,къде в Турция има по-хубави и качествени стоки.Но нашите търговци зареждат наи-евтиния вариант за голяма печалба,а клиента като си даде парите и после остава разочарован.Според мен те не държат на името на фирмата си а работят ден за ден .И аз съм попадала на много пъти на такива боклуци и уж имам дрехи,но като ги изпера те виснат или цвета им падне или се свият.Трагедия направо!Вие си помислете кой е правилният вариант според вас!Желая ви успех в бизнеса!И се надявам да съм ви била полезна както сега така и за в бъдеще!Ако има нещо пишете на Л.С.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Може ли някой да ми каже дали пазара работи петък рано сутринта и дали изобщо има смисъл да тръгвам тази вечер от Варна. Става въпрос за пазаруване на едро. Благодаря ви много предварително  Simple Smile
пазара сега работи вечер

Общи условия

Активация на акаунт