за виртуалните чувства

  • 1 441
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Върти ми се следната мисъл
Пишем си кротко във форума.Аз и още поне двеста души си живеем направо в него.Свикваме с виртуалните си приятели.Как си представяте ежедневието без тях?ще потърсите ли друг начин за общуване,ще ви липсват ли,или просто си пишете тук без да влагате някакви чувства?

# 1
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не влагам особени чувства. Просто си пиша ако ми се пише и това е. Истинският живот е навън.

# 2
  • Мнения: 2 212
Една дузина си ги обичам като истински приятели, независимо дали сме се виждали или не наживо, всички останали са ми като приятели, които обаче си приемам, че съществуват някъде там и чието житие и битие е част от моя ден, приятна ми е компанията им и съм свикнала да се срещаме тук и да си говорим по различни теми.
И да, ако не влизам във форума, ще ми липсва това жужене и животът, който тече тук. Не значи, че се припокрива с реалния, напротив, разграничавам ги и всеки има някакъв свой чар. Интернет е станал дотолкова част от ежедневието и живота ни, че не виждам нищо странно в това да се привързваш към хора, с които си нямал реален контакт.

# 3
  • Мнения: 17 546
Пали не тъ разбрах нещо, скъпа? Thinking Щом пиша тук и ми е приятно да си събеседвам, с някои повече, с други по-малко, неминуемо влагам някакви чувства. Не мога да пиша просто ей така, безразлично или защото ми е все тая. Иначе ще оцелея, ако изведнъж интернет умре в глобален мащаб. До преди няколко години си живеех кротко, щастливо и с достатъчно приятели и без него. Както са казали стари хора: "Баба знае и две и двеста!". Grinning

# 4
  • Мнения: 677
Не си развалям симпатиите с реални срещи.
Както и обратното.

# 5
  • Мнения: 2 070
Балу ,разбира сЪ,и безразличието е чувство някакво,но не за него ми беше мисълта.

# 6
  • Мнения: 17 546
Значи и с любов, и с безразличие към виртуалните си познати тук, ще оцелея, ако изведнъж напуснат ежедневието ми, по една или друга причина. Когато човек стане твърде зависим от нещо, това вече е опасно.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз много харесвам някои хора тук.
Спокойно съществувам и без форума, но винаги ми е приятно и разтоварващо да намина и да "видя" любимите си образи.

Много смислени хора има тук, с повечето от които в реалността бих се разминала, ако не бях ги срещнала на това място.

# 8
  • Мнения: 2 829
Аз много харесвам някои хора тук.
Спокойно съществувам и без форума, но винаги ми е приятно и разтоварващо да намина и да "видя" любимите си образи.

Много смислени хора има тук, с повечето от които в реалността бих се разминала, ако не бях ги срещнала на това място.

към този пост добавям само ,че с  едни от най-любимите ми мутри  Heart Eyes се виждам и   на "живо" Wink

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 19:52 от *Мънки*

# 9
  • Мнения: 1 072
Вложила съм тук много симпатии, много възхищение и уважение. Това за мен не е просто форум. А някой хора тук не са просто съфорумци. Така ми харесва.

# 10
  • Мнения: 2 448
Ооо някои хора много ще ми липсват, с най любимите ми се познавам на живо, с някои се надявам, че ще се запозная, но все още не съм.
Не правя нищо , от което ми е все тая, щом си пиша с някой лично, не просто постове по темата, значи не ми е безразличен. Виртуалните приятели биха ми липсвали толкова колкото и реалните такива. Че аз дори с най близките си хора в живота съм разделена на хиляди километри и контактувам най вече чрез мрежата.

# 11
  • Мнения: 3 405
Общувам и реално с виртуалните си дружки.
Имам намерение да се срещна с още много хора от форума.

# 12
  • Мнения: 7 474
Ще ми липсват тези, които познавам и на живо, но
дори и да няма форум ще продължа да се виждам с тях, защото
вече са част от живота ми и ги си ги обичам съвсем реално.
Палич, знаеш за какво говоря  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 919
Върти ми се следната мисъл
Пишем си кротко във форума.Аз и още поне двеста души си живеем направо в него.Свикваме с виртуалните си приятели.Как си представяте ежедневието без тях?ще потърсите ли друг начин за общуване,ще ви липсват ли,или просто си пишете тук без да влагате някакви чувства?
Много интересна темичка,Пали! Hug
Разделила съм ги на три вида аз,ако може така да се каже Laughing
Съфорумци,с които си пиша,но не влагам никакви чувства.Въпреки че ми е приятно да си пиша с тях.
Съфорумци,с които ми е много приятно да си пиша и биха ми липсвали наистина.Но пък ако по някаква причина си спра нета,ще ми бъде криво в началото,но само толкова.
И съфорумци,които ама много ще ми липсват!С повечето от тях си пиша в ай си кю или скайп ,някой съм виждала...
Давам премер.Тук срещнах съфорумка,заради която отидох във Варна на почивка лятото,за да се видим най-накрая и на живо.Съфорумка,която много ще ми липсва,ако нямам нет LaughingАко чете тая тема,тя ще се познае. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 620
Влагам повече чувства,отколкото разум. Whistling
Към много виртуални образи се привързах най-вече чрез постовете им,а в последствие чрез визуален контакт.
Виждам се с доста народ от форумското общество и извън мрежата,и ако го няма нета определено ще ми е чоглаво,че не съм им казала "Добър ден".
Добре,че не понасям наркотиците,защото определено съм склонна към пристрастяване Party 

Общи условия

Активация на акаунт