NYX Cosmetics - Professional make-up

  • 5 075
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте  Hug
Пускам тема за марката NYX,с надеждата,че ще намеря отговори на въпросите си..
Бих искала да чуя вашите мнения и впечатления от тази козметика.Популярна ли е в БГ,какво сте ползвали от марката?Знам,че са на професионално ниво,интересувам се най-вече от декоративната козметика,особено куфарите за професионали гримьори.
Споделете дали си заслужава,качествени ли са продуктите им?Харесала съм си за подарък именно един от тези куфари - Make-up Starter Kits,за лично ползване,а по-нататък и от професионален интерес..
Какво е сравнението между Нукс и останалите марки от висок клас - МАС,Лаура Марсие,Боби Браун и др.
http://www.nyxcosmetics.com/
http://www.nyxcosmetics.com/0808_starterkit/index.htm - ето и куфарите

Очаквам отзиви   bouquet
Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Малеее майко мила страхотия направо ooooh!.
Не съм ги ползвала,но съм сигурна че са жестоки. Laughing
Четките са невероятни,ма то само те да са.... ooooh!

# 2
  • Мнения: 451
Евтина козметика е(нещата им  се намират в магазините за долар за по $ 1), не може да става и дума за сравнение с останалите изброени :lol Сенките им(единичните) са много добри за цената си, пигментирани...Гланцовете и червилата - трайни са, но миришат просто брутално(на пластмаса  и  ароматизатори),аз лично не мога да ги използвам заради миризмата; лепкави(гланцовете), някои са с добър пигмент, някои не, и повечето имат много гаден перлен завършек(така като погледнах сетовете, имам всички гланцове в тях, и харесвам един-два).Гланцовете им в тубичките са ужасно лепкави, точещи се, не ги препоръчвам изобщо...Ружовете им нямат много пигмент, кръглите особено са сухи.За останалите им неща не знам.
Е, ако си професионалист, предполагам, че можеш да накараш всичко да работи в твоя полза, но аз лично никога не бих дала $ 300 за сет на NYX, за мен са с ниско  качество.Единственото, което бих си купила, е палитра със сенки, ако направят Mr. Green

# 3
Благодаря за отговорите.
ЕМПРЕС,мнението ми беше сходно с твоето/макар и не от опит/,но реших наистина,че не си заслужава!
Ще се радвам в такъв случай на мнения за куфари на други марки,кое бихте ми препоръчали като наистина качествена козметика,Мак имат ли подобни?Искам да съдържа всичко необходимо - сет с четки,фдт,пудри,сенки,моливи,глос,червила и т.н. за лично ползване и за да гримирам други хора.
Имам огромен афинитет към това и козметиката ми е страст.Интерсувам се кой е най-удачния избор,който да направя в този смисъл.
Аз съм начинаеща в тази индустрия,или изкуство бих казала.

Мерси  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт