Отговори
  • Мнения: 1 030
                                                             Зима ееееее.......!
                                           
                               Нова тема,момичета! Hug
                               С пожелание за успешна учебна година
                                            2008г.-2009г.  bouquet

                               Архива също е важен! Peace
                               Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
                               Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
                               Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
                               Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
                               Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
                               Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
                               Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
                               Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
                               Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
                               Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

                              Начало на втората учебна година:
                              Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
                              Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
                              Хич не е проблем за нас този Втори клас!      &nb … p; Второкласници2
                              "Второкласници"3
                              Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!
                              Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!
                              Ние сме голям втори клас.Заповядайте при нас!
                              Ех,ваканция голяма как те чака.....мама2!

                             Ваканции за цялата учебна година!
                             Коледна ваканциа-от 24.12.2008г.до 04.01.2009г.
                             Срочна ваканция-от29.01.2009г.до 01.02.2009г.
                             Пролетна ваканция-от 01.04.2009г.до 12.04.2009г.


                               Предметите по,които ще учат нашите Третокласници! Wink
                                                          1.БЕЛ
                                                          2.Английски език.
                                                          3.Математика.
                                                          4.Човекът и Обществото.
                                                          5.Човекът и Природата.
                                                          6.Музика.
                                                          7.Изобразително Изкуство.
                                                          8.Домашен Бит и Техника.
                                                          9.Физическо Възпитание и Спорт.
                                                          10.ЗИП-БЕЛ.
                                                          11.ЗИП-Математика.


                            Началото на Третата учебна година,събрани в теми! Hug
                            Септември на вратите чука!Третокласници,желаем,Ви сполука3!
                            Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!
                            Третокласниците се готвят със старание,за математическо състезание!!
                                     
                                      Ето и накои сайтове на нашите ученици,от Трети клас!!! Hug
                             Сайт на училището на Рая на Мамич!!! Hug
                             41 ОУ"Св.Патриарх Ефтимий",Столична Община на Мишо на Дороти!!! Hug

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 23:16 от ptica

# 1
  • Мнения: 1 030
Хайде,момичета като ще е Коледно да е!!!........
Нека ни върви по вода,разтопена от сняг!
Пускам новата тема,с пожелание за приятно прекарване на всички настоящи празници!! Hug
И специално да благодаря на кръстницата за темата raliarbouquet

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 23:20 от ptica

# 2
  • Мнения: 10 758
Пу първа Mr. Green
Тоя път няма да бягам от час Blush

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пу втора.


На нас обявиха 20-ти последен учебен ден за тази календарна година.

# 4
  • България, София
  • Мнения: 638
На нас обявиха 20-ти последен учебен ден за тази календарна година.

Събота?

# 5
  • Мнения: 24 467
Синът има "мн. добър" на преразказ. Няма правописни грешки /вече почти не допуска такива/, но има "несъгласуване на времената", тъй да се каже- ползвал е едновременно и историческо и сегашно. Не съм знаела, че трябва да се обърне вече внимание и на това. Времена на глагола гледам ще учат по- късно, ІІ срок, но не е лошо да си поговорим с него по въпроса.
Учителката доста пъти пише в рецензиите за грознописа и задраскванията, това действително е проблем при него. По математика пак пише и драска, много е грозно, а което е по- лошо- и нечетливо. Чудя се дали да не му взема една тетрадка с тесни и широки ясно какво и да почнем пак с ченгелчетата..., като този път не се шегувам.
По ЧО има също една мн. добра оценка, понеже на последния тест е пооплел годините и събитията. И на това не сме обръщали внимание. Знае си уроците, има и допълнителен материал, особено сега, по история, която му е супер интересна. Но на преговора за І Българско царство е пропуснал години. Снощи ги назубри. Иначе въпросите за разработване са добре, но тях си ги знае по принцип. Сега научава, че има моменти, когато действително е нужно заучаване на някои неща.
Контролни имат всяка седмица. Аз, лично, се радвам. Ето, сега виждам пропуски, за които не бих се сетила. От устни изпитвания не е никакъв проблем шестицата, има ги да раздава, но при писмените работи, които не са на тест с готови отговори, цъфват наистина неща, за които и през ум не ми е минавало, че трябва да се понаучат. Радвам се, че при нас такива тестове / а, б, в- лотарията/ г-жата не дава, аз тотално ги отричам.

# 6
  • Мнения: 826
Айде и ние в коледната тема.
До тук в бележника няма друга оценка освен 6, но в тетрадките все по- често се мъдри по едно "Небрежно!"
Пише с краката си, пише легнал на леглото, в невъобразими пози  ooooh!
Учудвам се до къде сте стигнали с човешките предмети. Ние сме мно-о-ого назад. Ние имаме по 1 час седмично, да не би вие да имате по 2?  newsm78
Днес сме на родителска среща. Пак ще съм злата родителка, дето ще се кара защо в нашето училище няма записване за Коледното математическо състезание.  #Cussing out
Ще видим какво ще ми кажат за моя гарджок.
Планира се коледен купон, подробности ще узная довечера bowuu

# 7
  • Мнения: 673
  Хайде и аз в кюпа! Mr. Green
  Моят син пък нищо не споменава ни за Коледа, ни за коледни тържества... Thinking
  Днес ще го подложа на кръстосан разпит.
  Малкото ми е с бронхит...

# 8
  • Мнения: 24 467
По два часа имаме за ЧО, а по ЧП- по един. По ЧП са на процесите и по- точно са до размножаването.
Гледам наистина, че по училища и дори по класове изискванията са изключително много различни, по всички предмети. Лично аз предпочитам на старта, в началната степен, да дадем повече ряз. Определено по полагане на старанието трябва да се поработи, то си има значение като положително качество и занапред и то не само по отношение учебния процес.
Друг пропуск, който отчитам за моето дете е, че при презаказването не се спира на детайлите, гледа да "отупа" по набързо материала. Разказва основното, дава последователност, определено вече не допуска грешки, но детайлът му убягва, той не го и търси. Това също е вид неполагане на грижа, която не бива да се толерира. Ще помисля да поработим върху това.
Малкото научи първото си стихотворение от бавачката- за едно пиленце, дето като кълвяло щяло да стане голямо петле. Аз не го знам, беше ми весело снощи. Вкъщи също ще си каним Дядо Коледа с едно семейство с друго две- годишно хлапе. Готвим се за тогава. Големият, писах, ще купонясва организирано- 60 деца са.

# 9
  • Мнения: 10 758
Учудвам се до къде сте стигнали с човешките предмети. Ние сме мно-о-ого назад. Ние имаме по 1 час седмично, да не би вие да имате по 2?  newsm78

И при нас е един път седмично.
По човека и природата тъкмо свършихме за въздуха и водата.
Днес има ЧО и после ще видя до къде са.


Уф, и мойта имаше само 6 в бележника, докато не се намъдри една 4-ка по физическо. ShockedА отдолу под четворката - шестица.
Идеше ми да отида и да фрасна един задвратник на тая по физическо.
Направо се опулих като я видях тая четворка.Да кажеш, че ми е мудно детето, дебело, и т.н. и не иска да играе, да я разбера...............ама то тва мойто все едно има шило в гъза.Класната ми каза, че може би са покривали някакъв норматив.
Ми и това няма значение.Не искам да си хваля детето, но има спортна фигура, сладко стегнато дупе,тича бързо............абе направо в шах за тая четворка.
Ай да не ви занимавам с мойте глупости ooooh! Joy

# 10
  • Мнения: 1 492
А наш Иво, на фона на всички шестици си дойде с двойка по англ.ез. Като видях теста, лошо ми стана. Това Have got, Has got за нищо ги няма, писал си ги е където му е харесало. ooooh! Не е ходил досега допълнително на англ.ез, ама явно ще трябва да го запиша някъде.

# 11
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На нас обявиха 20-ти последен учебен ден за тази календарна година.

Събота?

Даа именно събота - поначало бил отработващ ден.

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 4 148
 Ур-а-а,празнична тема Simple Smile
 Благодаря на ptica & raliar !

# 13
# 14
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
И аз да благодаря на авторката и на кръстницата за хубавата тема! Hug

Judy, моята пък точно обратното - толкова се фокусира в детайлите, все едно роман ще пише. Ако разказва и в час така, както вкъщи, един час няма да стигне само нея да изпитат.
Да ви разсмея малко: приказката за Мравеят и Светулката от читанката. Нашите имат за домашно да я преразкажат от името на някой герой, Гицка, естествено, избира светулката. И нали си е Мара подробна, тръгна да се обяснява защо е приела предложението за брак - "Да не съм сама? Тогава защо се отказах? Да съм влюбена? Пак защо се отказах? Защото ме харесва? Дали? Защото е богат? Ама като не знае как да живее..." и заключава, вече от свое име, разочарована: "Абе, както и да го мисля, все брак по сметка излиза, гадна работа!". Скъсахме се с баща й от хилеж. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт