Игрите на децата

  • 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте мами. Дъщеря ми е на 1.6м. и е в период, в който се учи да бъде по - самостоятелна в заниманията си. Измисляме различни игри, но понякога и омръзват. Ще се радвам ако споделите вашите занимателни игри и да обменим идеи. Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 493
Аз нещото,което правя по-различно от игра с играчките е хранене на кукли.Нареждам ги на земята и давам няколко купички,чашки и лъжичка и и давам да храни куклите.Давам и едно малко легенче и тя ги къпе,естествено без вода.Това го правя за да мога да свърша нещо иначе постоянно е в краката ми и мрънка.От мивката примерно докато мия чинийте и казвам-дай мамо и на мечо малко супа,дай и на куклата и така голямо ядене пада,а аз си свършвам работата.Понякога и давам да ме сресва,тя повече ме удря с гребена,но пак пада игра.

# 2
  • Мнения: 542
на мен лично не ми се налага да иэмислям игри тя си играе сама и не е искала да играя с нея точно обратното!идва при мен когато иска ди й чета книшка,но иначе си играе сама и най често съм эабеляэала че ме имитира!храни и гушка една кукла1ходи чисти с мокри кърпички и после ги хвърля в боклука,сгъва дрехи е по нейн си начин но! Simple Smile

# 3
# 4
Здравейте,

Наскоро четох, че като купуваме играчки има два важни фактора:
1. да се внимава за каква възраст е предназначена играчката
2. има система от символи на кутиите на много от играчките, която обозначава какво развива дадената играчка при детето- дали е въображение, контрол на фината мускулатура, слух, дали научава нещо...
така че ако намерите компетентни продавачки може да намерите интересни и полезни игри за децата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт