Марка готови кебабчета и кюфтета?

  • 8 269
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144

Здравейте,

искам да взема за довечера някакви готови кебабчета и кюфтета, но не зная на коя марка!

Ще съм много благодарна за малко помощ - и за добри и за лоши отзиви от това, което се предлага!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 175
Сигурно аз съм карък,но досега не съм попапала на хубави готови кебапчета и кюфтета.Затова и спрях да ги купувам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 341








Каймата  " Балканска скара" ми хареса.Тя е готова за употреба - оформяш кюфтета и пържиш или оформяш кебапчета и печеш на скара.Аз само съм пържила и стават хубави кюфтета за 10-15 мин.Ползвам я също и за спагети.

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Вкъщи сме доволни от Чико-Емо.

# 4
  • Мнения: 929
Вкъщи сме доволни от Чико-Емо.

И ние

# 5
  • Мнения: 5 001
Сигурно аз съм карък,но досега не съм попапала на хубави готови кебапчета и кюфтета.Затова и спрях да ги купувам.
Купувала съм ,но и аз не съм оставала доволна.Нито един път не ми харесаха....
Имат прекалено много вода в каймата.Прекалено много соя.Блудкави са ми на вкус.Подправките не са ми допадали или не са били достатъчно....

Та и аз не купувам....Най-много ми харесва,когато аз си забъркам каймата от месо което аз съм си избрала и са го смляли пред очите ми в месарския магазин...И съм си сложила подправките ,които аз си харесвам за кюфтетата или кебабчетата които ще правя.

# 6
  • Мнения: 144
Оф, иска ми се всичко да си направя аз, но няма да имам никакво време! Sad

# 7
  • Мнения: 5 001
Оф, иска ми се всичко да си направя аз, но няма да имам никакво време! Sad
Защо? Аз работя от 08:00-22:00ч.
И винаги имам време да си направя това което съм си решила....

Например:
Ако утре ще яден кебабчета или кюфтета-днес си правя каймата като се върна от работа.Седи ди овкусена до утре вечер.Утре само я мятам на скарата

Или:
Ако ми дойдат неочаквани гости,предпочитам да метна на скарата или във фурната някоя свинска или пилешка пържолка.Абе месо някакво,вместо готова кайма....
Докато се готви месото ние сме на салатки,туршийки ,ракийка....И докато си кажем по някоя приказка то основното станало  Hug

# 8
  • Мнения: 144
Да, предполагам, че винаги има начин! Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
САМИ - невероятна вкусотия!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
САМИ - невероятна вкусотия!!!

И аз съм доволна от тази марка.

# 11
  • София
  • Мнения: 618
На ул. Волгогпад и бул.В. Левски се намира магазинчето на ф-ма Едрина. По-вкусни кебапчета не съм яла Peace

# 12
  • Мнения: 20
кебапчета МОНИТА кюфтетата си приготвям сама

# 13
  • Мнения: 1 906
Готови кебапчета и кюфтета купувам само "САМИ", а и наденичките им са супер  Wink

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 894
Готови кебапчета и кюфтета купувам само "САМИ", а и наденичките им са супер  Wink
да и аз тях харесвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт