обезопасяване на прозорец - как?

  • 1 111
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Здравейте! Не знам дали ми е за тук темата, ако не й е тук мястото, моля модераторите да я преместят!
Въпросът ми е как обезопасявате прозорците си? Става дума, че сина ми се научи да го отваря и адски ме е страх да не се прехвърли през прозореца! ПВЦ е дограмата и се отваря по стандартния начин. Не знам изобщо съществува ли начин за "заключване", нещо като скоба примерно, механизъм някакъв, който да не позволява отварянето на прозореца. Не мога да ви опиша колко ме е страх просто. Вие сте...   

# 1
  • Мнения: 168
Преди да си пусна темата търсих подобна и не откри нищо newsm78 Е сега пък ми изкара една. Извинявам се предварително !!!!

# 2
  • Мнения: 4 300
Съседите сложиха ключалка на стълбищия прозорец, пвц дограма. С мъничко ключе- чиста работа. Мисля да направя така и у дома. Предполадам че всяка фирма за дограма слага подобни.

# 3
  • Мнения: 168
За тези, които не са открили старата тема като мен:
http://www.aster.bg/bg/alu/alaks/urundetay.asp?uid=803
За себе си открих решението, а и мъжа ми каза, че ги продават в Практикер, което ме улеснява още повече

# 4
  • Мнения: 352
Най-елементарния начин. Ние така сме направили с всички прозорци. Отвиваш дръжката и прозореца е без нея. Като искаш да я ползваш просто я слагаш без винтове, отваряш и така. Слагаш я на високо да ти е подръка.

# 5
  • Мнения: 9 155
сега има 2 начина
1-ви викаш ги от дограмата дето са ти сложили и слагат ключалки с ключ !! /против отваряне и крадци/
2 ри аз го ползвах начин
отиваш в ДЖЪМБО и там има цял рафт питай продавач ако не го намираш,  предпазители за обезопасяване на дома/ключалки за контакти ,за прозорци ,врати ,чекмеджета,хладилници шкафове ,угли на маси и легла.....и т.н./рога на изобилието е и на цени са от 1лев до 8-9 лева!!!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Най-елементарния начин. Ние така сме направили с всички прозорци. Отвиваш дръжката и прозореца е без нея. Като искаш да я ползваш просто я слагаш без винтове, отваряш и така. Слагаш я на високо да ти е подръка.
Това пък не бих го направила.

Общи условия

Активация на акаунт