подараци за Коледа и нова година на половинката?

  • 680
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравеите момичета,почна предпразничната треска и всичко свързано около нея.наи-вече какъв подарак да купим за любимия как да го зарадваме и от каде да ги набавим.споделете вашите идеи и хитринки с нас,за да си помогнем заедно да направим празниците още по-весели и "стоплящи"

# 1
  • Мнения: 274
здравеите момичета,почна предпразничната треска и всичко свързано около нея.наи-вече какъв подарак да купим за любимия как да го зарадваме и от каде да ги набавим.споделете вашите идеи и хитринки с нас,за да си помогнем заедно да направим празниците още по-весели и "стоплящи"

А кои сте вие? Дай да видим снимка.

# 2
  • Мнения: 4 841
Ако и той пише като теб - един "Правописен речник на българския книжовен език" май ще свърши работа  Thinking

# 3
  • Мнения: 274
А ако държиш да е нещо "стоплящо", може да му подариш загряващия гел на Durex. А в комбинация с пръстена им , става страшно.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Е стига де с тези забележки. Така може момичето, така пише. Или пък е бързала и не е огледала написаното. Все има някой да прави забележки.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ще ми се да му подаря GPS, но с тази криза не знам каква премия ще взема и дали ще имам пари за този подарък. Децата са лесни- дрехи и играчки. На майка ми реших да подаря комплект процедури СПА- играя една игра и там организирват търгове с различни награди, имам събрано страшно много злато и ще наддавам, почти е сигурно, че ще грабна тази награда  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
За начало разглеждаме всички 438 теми, публикувани по въпроса тук и в Дом и семейство.
Вклиняваме се в най-подходящата за целта, без да обръщаме внимание на напъните за оригиналност на някои потребители.
Заключвам това!

Общи условия

Активация на акаунт