бисквитки

  • 1 512
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте, искам да ви попитам може ли да давам на бебка бисквитки при положение че нямаме още зъбки. Днес и купих едни на плазмон да и дам ли чудя се  Thinking те май бързо се топят в устата  newsm78

# 1
  • Мнения: 30 964
А безглутенови ли са бисквитките? Ако не си захранила с глутен, не давай, а и за къде бързаш толкова с бисквитите, ако е да си чеше венците има гризалки или дебел морков сложен за малко в камерата на хладилник.

# 2
  • Мнения: 3 993
Ако са безглутеновите на Плазмон, да знаеш че са отвратително сладки.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Може спокойно да и даваш. Не и трябват зъби. Те ги лигавят и ги разтопяват. Само имай предвид че голямо мазане пада  Laughing Аз лично морков не те съветвам да даваш, защото може да отхапе парче от него и да се задави. А бисквитата се топи. Или поне ако даваш гледай да си наблизо.

# 4
  • Мнения: 27 524
Ами не, по-добре не. Според мен  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 194
Здравейте, искам да ви попитам може ли да давам на бебка бисквитки при положение че нямаме още зъбки. Днес и купих едни на плазмон да и дам ли чудя се  Thinking те май бързо се топят в устата  newsm78

Не се притеснявай и аз днес за първи път дадох от същите на сина ми,а и ние още нямаме зъби.Доста се шашнах да не се задави,но те така бързо се топят в устата,че нямаше проблем Peace

# 6
  • Мнения: 5 940
Няма смисъл.

# 7
  • Мнения: 176
Според мен недей,мисля,че е още малък.Няма смисъл.

# 8
  • Мнения: 707
И аз не бих дала - не от опасност да не се задави, а защото съдържат само въглехидрати  Naughty.

# 9
  • Мнения: 4 433
можеш вече да Peace

# 10
  • Мнения: 591
И според мен няма проблем да даваш бисквитки вече нищо, че нямате зъбки.  Peace Бисквитките много бързо се топят.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Може спокойно да и даваш. Не и трябват зъби. Те ги лигавят и ги разтопяват. Само имай предвид че голямо мазане пада  Laughing
Peace

# 12
  • Мнения: 139
давай защо не,на някои деца зъби им излизат чак на9-10 месеца.ако чакаш до тогава newsm78

# 13
  • Мнения: 564
Може, но моето мнение е, че е по-добре да поизчакаш  Peace Дай й ябълка, морков или нещо подобно и значително по-полезно  Peace Колко бисквитки ще й минат през устатаа, но всичко с времето си  Wink

# 14
  • Мнения: 1 062
А ти, защо искаш да даваш бисквити? Ако не си захранила с глутен, а бисквитите са без глутен, принципно може да даваш. Но, те са подсладени, имат набухватели и т.н. Какво полезно има в тях? Детето ми е на 1г.4м., бисквити не давам. Давала съм един или два пъти, не повече. Реших, че от това нещо, тя не получава нищо полезно.

Общи условия

Активация на акаунт