Още една операция

  • 3 695
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Мили хора, помолете се за малката Милост. Преди 7 месеца, когато се роди ви казах, че има проблем със сърцето - това е бебето, което се роди в Пловдив. За съжаление няма да мине без операция. Насрочена беше за петък, но сега я изтеглиха за утре. Бебка е в ръцете на доктор Митев и Господ. Помолете се заедно с мен, мама, тати и всичките им приятели. Докторе, благодаря ти, че си там! А на вас, че ви има, за да разтоваря малко от напрежението (това е много егоистично, но..). Иги, ти си знаеш  Hug

# 1
  • Мнения: 3 540
Миличката малка душичка! Praynig Praynig Praynig
Господ да е с тях в утрешния ден ,а и винаги! Praynig

# 2
  • Мнения: 343
Дано Богородица я пази и закриля!  Praynig Praynig Praynig Стискам палци операцията да е успешна, а възстановяването бързо и без усложнения!

А какъв точно е проблема със сърчицето?

# 3
  • Мнения: 919
Стискам палци и аз!Дано да мине всичко добре!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз искрено вярвам, че всичко ще е наред с Милост, толкова хора я обичат, и мислят за нея.
Проблема при нея е междукамерен дефект, но детенцето не наддава на килограми, не расте така както се очаква, и няма смисъл да изчакват повече и да се мъчи и тя, и родителите и!
Аз много се радвам, че д-р Митев ще е там с нашата Мила, и когато "ремонтира" това малко и непослушно сърчице,  ние всички заедно с него ще държим иглата и ще му помагаме, макар и от разстояние. Прегръщам го искрено, защото винаги с радост и обич се сещам за него, той спаси моето момченце, което не се справяше никак добре. И знам, че сега ще направи същото за Мила!

# 5
  • Мнения: 311
Моля се със цялото си сърце и душа операцията на Мила да е успешна,а няма как де не е щом д-р Митев ще оперира.Нека Господ е в ръцете му и да пази малкото слънчице Praynig Praynig Praynig

Много късмет и успех утре и бързо възстановяване Hug

# 6
  • Мнения: 44
    Praynig Praynig Praynig
      Късмет и успех!

# 7
  • Мнения: 337
Разбира се, че ще се справи малката принцеса. Щом е в ръцете на др. Митев, значи всичко ще е наред!  Peace
МОЛЯ СЕ ЗА НЕЯ!!!  Praynig Praynig Praynig
Ние сме с вас - мили родители на Милост!  Hug

# 8
  • Мнения: 408
Ще се моля за Милост Praynig Praynig Praynig: и вярвам в успеха щом е в ръцете на д-р Митев току що написах че днес отново е извършил отлична операция и е дал шанс на едно дете да порастне:

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
Ще се моля и аз за Милост и нека Бог направлява ръцете на д-р Митев, за да е успешна операцията  Praynig Praynig Praynig

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 3 960
 Praynig Praynig Praynig Стискам палци и вярвам, че всичко ще бъде наред!

# 12
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вярвам, че всичко ще мине добре. Успех.

# 13
# 14
  • Мнения: 384
Господи моля ти се от сърце и душа операцията на Милост да е успешна .Знам, че тя е  в най добрите ръце Твоите и на д-р Митев.
Стискам палци  и вярвам ,че всичко ще мине добре.
Кураж мили родители на Милост ние сме с вас.

_____________________________________

Общи условия

Активация на акаунт