Кървене при биопсия от шийка на матката.

  • 3 893
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Майка ми днес е била на  преглед при гинеколог, правени й са колпоскопия и биопсия.
Колпоскопията е минала добре, но по време на вземане на биопсия получава обилен кръвоизлив който лекарите в клиниката не успяват да овладеят и я изпращат в гинекологична болница за тампонада. Сега е хоспитализирана до овладяване на кръвотечението.Преди две седмици й е правена цитонамазка с резултат рар 2ра група. Оттам са я насочили за тези изследвания. Биопсията ще е готова наи-рано след 10 дена. Чудя се от какво може да е това кървене. На 52 години, има миома на матката от може би 5-6 год(а може и повече). Дали е възможно да е от миомата? Тя още не е в менопауза но цикълът и е много нередовен(веднъж на три месеца или нещо пдобно). По време на изследването не е била в цикъл. Моля може ли някои специалист да даде мнение? Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 110
Аз мисля ,че след като майка ти е в болница , можеш спокойно да отидеш и да питаш лекуващите лекари, те най-компитентно ще ти кажат на какво се дължи кървенето, ние тук можем само да гадаем.

Желая скорошно оздровяване на майка ти. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт