може ли да ме накарат да връщам детските?

  • 729
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Става въпрос за 25 лв на месец
Значи миналата година мъжът ми е попълвал молбата и като доходи е писал 0
а аз се водя на работа и тогава съм получавала майчинските,та сега ако попълня данните правилно ще има несъответствие,как да постъпя или да се откажа от тях ,но все пак 25 лв все са нещо  Rolling Eyes Sad

# 1
  • Мнения: 406
Много неловко се е получило  Rolling Eyes В декларациите, които попълваме си има точно такъв казус !При лъжливи данни се връща всичко с лихвите  ooooh! Изчакай известно време докато мине давността на старите месеци и тогава подай документите  Peace

# 2
  • Мнения: 941
миналата година когато попълвах такава декларация в социалното си взеха моя доход по служебен път, само ме попитаха дали съм по майчинство, може и при теб да са го попълнили, попитай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347030.0

# 3
  • Мнения: 1 817
и моите данни ги взеха от НОИ по служебен път. Неговите са били 0. Мисля че няма да има проблем. Така или иначе пак сте под минимума нали?

# 4
  • Мнения: 9 973
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че няма да има проблем

# 6
  • Мнения: 446
а може ли някъде да проверя дали НОИ са ги взели по служебен път ?

# 7
  • Мнения: 10 982
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не

На мен ми искаха бележка. Най-добре провери във вашето социално дали ще ти е необходима или ще вземат данните по служебен път.

# 8
  • Pb
  • Мнения: 1 183
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не

Трябва, да - изришно го пише в приложението със съпътстващи документи на Молба-декларацията.

# 9
  • Мнения: 199
и моите данни ги взеха от НОИ по служебен път. Неговите са били 0. Мисля че няма да има проблем.
и аз така

# 10
  • Мнения: 332
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не
Да, трябва, за да докажеш, че не си имала доход от тях, а те по служебен път проверяват дохода ти от Нои, който попълваш в документите.

Общи условия

Активация на акаунт