Операция при д-р Стойков в АГ отделение гр. Павликени

  • 2 129
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 134
Предстои ми операция на киста на яйчника 5/8 см. евентуално в понеделник при д-р Стойков от Плевен. Не знам още дали ще е коремна или лапароскопия. В събота съм на преглед в Плевен при д-р Стойков и тези неща ще се изяснят. При предварителния разговор по телефона той каза, че може да ме оперира в Павликени ( аз съм родена точно там, може би същото отделение.... и това ако не е съдба). Прочетох много хубави отзиви за д-р Стойков, но ме притесняват условията в павликенската болница, дали останалата част от екипа е на ниво и др. подобни Thinking
 Та оперирал ли се е някой там? Плюсове, минуси ?
 Иначе аз съм от Велико Търново, на 33 години и не съм раждала.
 

# 1
# 2
  • Мнения: 1 484
Имам  приятелка  на   която  прави  същата   операсия   в  Павликени,мисля   че  е  доволна.Ако  искаш  може  да   я  питам  за  повече  подробности.

# 3
Здравей,
аз също съм оперирана от доц.Стойков в Плевен. Страхотен лекар, много съм доволна от него.

# 4
  • София
  • Мнения: 134
    Лапароскопията мина леко. Аз също съм доволна от доц. Стойков и бих се лекувала отново при него ако ми се наложи и имам възможност. Искам да похваля и персонала на АГ отделението в павликенската болница - много са грижовни и мили. Наистина не се сещам за нещо, което мога да посоча като минус. Днес ми е четвърти ден след лапароскопията. Вкъщи съм си и вече не усещам дискомфорт на мястото където са шевовете. Не върша тежка работа естествено.
    При мен обаче се оказа, че имам още една киста на другия яйчник пак с размери 8/5 см.  Доцента каза, че тази на левия яйчник е функционална, а на десния е по-плътна и по-опасна. Туморният ми маркер Са е 70. След лапароскопията се изключи вероятността от рак, но нито една от кистите не може да се оперира лапароскопски. Възможна е единствено коремна операция.
   Сега съм си пуснала изследвания на TSH хормон на щитовидната жлеза и ако всичко е наред ще се оперирам при Д-р Мирчева от онкологията във В. Търново. Така че от понеделник най -вероятно пак ще съм в болница.
   След като всичко мине ще споделя какво е станало, за да помогна на жени със подобни проблеми. Мисля че е по-добре човек да е информиран, пред това да няма идея какво го чака.
Аз четох доста ( вкл. и във форума на бг-мамма) и знам че това което ми предстои не е леко. Съществува и възможност пораженията да са минимални и да се върна в състоянието преди болестта, но само след операцията мога да съм наясно.
   Все пак всички други варианти са за предпочитане пред рак. Това е от мен засега. Не знам дали ще мога да пиша и чета скоро ( живея при родителите си докато всичко мине-там нямам интернет).

    Чао  Wink
    Здраве и късмет на всички  Hug
   
 

# 5
  • Мнения: 1 484
Радвам  се  че  всичко  е  минало  добре,късмет  и  здраве  ти  желая  за  напред.

Общи условия

Активация на акаунт