Използвате ли суплементи и какви-4?

  • 46 906
  • 436
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 341
Поци,искам да те питам какво ти е мнението за dnp burner,някакво американско било и много топяло мазнини,нещо не намерих инфо в нета и поне не на бг.Днес го купихме с мъжа ми и утре го почваме.

# 2
# 3
  • Мнения: 341
Да това го прочетох,по-късно същото,след като пуснах запитване.Не ми хареса особено какво пише,ще видя дали аз ще го пия.Мъжа ми ще го пие,все пак не съм кой знае колко дебела,пък и не съм професионалист.Но тези паласки и корем след раждането направо ме побъркват,а коремните преси са ми най-омразни.Инъче всичко друго си тренирам.Във фитнеса твърдят,че ако го пием нищо неможе да ни стане,било страшно.

# 4
  • Мнения: 4 678
Защо правиш коремни преси....знам какво ще ми отговориш и затова предварително ти казвам ,че не е вярно Wink
Пия го...не гледай кво пише Hug

# 5
  • Мнения: 341
Аз знам,че  за който и  да е препарат да се ровиш,все може да се откаже човек.Ама сега стои неотворено,на микровълновата отгоре.Днес май ще го почнем,че само дето си дадохме парите,пък ще видм да ли ще стопим мазнините  гледам ,че е много мощен фат бърнар.А инъче си пия един женски мисля че беше на универсал и л карнатин,ама искам бързи резултати.Преди като имах повече за сваляне беше по-бързо,ама сега едни 3-4 ме мъчат.Значи и ти го пиеш и не препадаш по улиците нали.

# 6
  • Мнения: 4 678
Още не съм припадал Mr. Green..освен от предозиране с таблетки кофеин комбинирани с други неща...ама в Спешна помощ с една инжекция ме оправиха...иначе си бях заминал Mr. Green

# 7
# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Поци, имам въпросче  Rolling Eyes
Две години правя един курс с Л- карнитин. Пия го 3-4 месеца, съчетано с леки тренировки. На опаковките винаги пишеше да се приема дозата половин- един час преди тренировка.
Сега се зачетох в листовката на новото шише и там пише да се приема вечер, на гладно, поне един час преди лягане  Shocked
Какво трябва да означава цялата ситуация  newsm78 Имаш ли идея защо се разминават указанията( вярно, че марката и производителят са различни, но все пак)? И мислиш ли, че мога да лежа на това ухо  Mr. Green- да си го пия вечер, да спинкам и да чакам да отслабна. На последния не отговаряй, знам, че смисъл няма да има от подобни "упражнения" Wink

# 9
  • Мнения: 123
Тарталета ,
Л- карнитин пия половин час преди тренироква (или сутрин-не спортувам всеки ден) и преди лягане.В момента пия течен- на explode,но съжалявам ,че не е на таблетки.Не понасям вкуса му  Sick

# 10
  • Мнения: 4 678
Поци, имам въпросче  Rolling Eyes
Две години правя един курс с Л- карнитин. Пия го 3-4 месеца, съчетано с леки тренировки. На опаковките винаги пишеше да се приема дозата половин- един час преди тренировка.
Сега се зачетох в листовката на новото шише и там пише да се приема вечер, на гладно, поне един час преди лягане  Shocked
Какво трябва да означава цялата ситуация  newsm78 Имаш ли идея защо се разминават указанията( вярно, че марката и производителят са различни, но все пак)? И мислиш ли, че мога да лежа на това ухо  Mr. Green- да си го пия вечер, да спинкам и да чакам да отслабна. На последния не отговаряй, знам, че смисъл няма да има от подобни "упражнения" Wink
..ами да..пие се сутрин на гладно и вечер преди лягане..пий го 1 месец ..после спри за седмица..и пак Peace..я ми кажи ква е дозата Peace

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
500 мг са таблетките. Няма ли да са ми много 1000 мг на ден?

# 12
  • Мнения: 4 678
500 мг са таблетките. Няма ли да са ми много 1000 мг на ден?
..Малко са 2000мг на прием..камо ли..на ден Grinning..абе карнитина да не го мислите за отрова...слаб е Peace

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 20:35 от Поци

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
2000 на прием  Shocked Трябва да знаеш, че мен ме хващат лудите при 1000 мг, пробвала съм  Rolling Eyes
Както и да е. От утре ще пия по една таблетка и вечер. Благодаря ти.

# 14
  • Мнения: 4 678
Внушаваш си Mr. Green..пиеш го дълго време..и ако не си правила паузи..даже вече не ти действа Wink

Общи условия

Активация на акаунт