Никнене на зъбчета?

  • 945
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте мамчета!
Интересно ми е какви са практиките във вашите страни при никнене на зъбчетата? какво се предписва, какво сте ползвали? мерси!!!

# 1
  • Мнения: 3 804
ами не виждам какво разли4но може да има -изписват гел4е,на моята беше френско-не си спомням марката

# 2
  • Мнения: 272
знам че в Индия например натриват мед във венчето, а във Филипините сол, примерно!:)Simple SmileSimple Smile

# 3
  • Мнения: 4 399
знам че в Индия например натриват мед във венчето, а във Филипините сол, примерно!:)Simple SmileSimple Smile

Ужас!  Shocked Това с меда ми се вижда голяма варварщина.
Дентинокс, раzни хомеопатични глобули (които са повече zа вътрешно спокойствие на майката че е направила нещо) и търпение.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 095
знам че в Индия например натриват мед във венчето, а във Филипините сол, примерно!:)Simple SmileSimple Smile

Ужас!  Shocked Това с меда ми се вижда голяма варварщина.
Дентинокс, раzни хомеопатични глобули (които са повече zа вътрешно спокойствие на майката че е направила нещо) и търпение.
И тук така. Има и едни бебешки чесалки за зъби с гел вътре, охлаждаш и после бебето дъвче, за да си успокоява болката...уж. Не знам колко е ефективно.

# 5
# 6
  • Мнения: 820
знам че в Индия например натриват мед във венчето, а във Филипините сол, примерно!:)Simple SmileSimple Smile

Ужас!  Shocked Това с меда ми се вижда голяма варварщина.
Дентинокс, раzни хомеопатични глобули (които са повече zа вътрешно спокойствие на майката че е направила нещо) и търпение.

Хм, много странно, на мен пък по-варварско ми се струва това със солта. Особено, като се има предвид, че в България на доста бебета им се топят бибите в мед. Чесно казано не съм чувала за такъв обичай в Индия  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт