Отговори
  • Мнения: 2
Продавачките са под всякаква критика, липсва им елемантарно възпитание.
На 01 Декемви купих от този магазин количка, която капарирахме предварително със съпруга ми и до 10 дни трябваше да я вземем. На въпросната дата отидох сама да взема количката, тъй като10-те дни изтичаха. Бременна съм в  9-тия месец и по тази причина помолих продавачките да ми ПОМОГНАТ с пренасянето на количката до автомобила ми, който бях паркирала пред магазина. Повтарям да ми помогнат не да ми я пренесът. На което реакцията бе следната: Представяте ли си, ако помагаме на всеки клиент да отнесе покупките си до автомобила си, ние не сме хамали. При което аз унемях, пренесох количката си на части, а те през това време гледаха безучастно.
ПОТРЕСЕНА СЪМ от отношението им първо като към жена и второ като към клиент.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 433
Вече на нищо не се учудвам, докато бях бременна на какво ли не се нагледах Cry
включително и на това как на опашка за тоалетна никой не ми отстъпва ред-също бременна в деветия месец и то става въпрос за жени Rolling Eyes
та не се учудвам не нищо вече Sick

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Оплачи се на управителя/собственика!

# 3
  • Мнения: 14 471
първо - много се дразня някой като се регистрира само за да оплюе някого и да срещне подкрепа у форума.
второ не виждам нищо странно - продавачите никъде в никой магазин не са длъжни да ти пренасят покупките.

# 4
  • Мнения: 2 663
Оплачи се на управителя/собственика!

Той преди четеше тук, дано види темата

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Сигурно няма да се стреснат, но вземи напиши едно гневно изявление до шефа им  Peace

Всеки е започнал с първи пост във форума, независимо дали
е негативно изказването/написаното или каквото и да е  Laughing

Има хора които доста дълго четат, след което се регистрират и си правят профил.

# 6
  • Мнения: 2 663
първо - много се дразня някой като се регистрира само за да оплюе някого и да срещне подкрепа у форума.
второ не виждам нищо странно - продавачите никъде в никой магазин не са длъжни да ти пренасят покупките.

Тук не мога да се съглася с теб!Това се нарича толеранс, възпитание и т.н. заради такова отношение към другите в България няма гражданско общество-това като първо.
Става дума за бременна жена, а още повече като клиент на магазина в доброто обслужване влиза помощ като пренасяне на ТЯХНАТА стока, камо ли пък с такъв обем - като второ.
Та мама му стара, там се паркира точно пред входа.
Такава помощ си е в реда на нещата навсякъде по света, или поне с такова впечатление съм останала от местата, където съм била.
Иначе аз съм доволна от магазина като цяло.Много добро впечатление имам от собственика, но явно не е попаднал на персонал.Една от продавачките ми се озъби, когато отидох да си взема дрешка, която бях запазила и в крайна сметка не я взех, обърнах се и си тръгнах-това беше преди година.

# 7
  • Мнения: 4 428
първо - много се дразня някой като се регистрира само за да оплюе някого и да срещне подкрепа у форума.
второ не виждам нищо странно - продавачите никъде в никой магазин не са длъжни да ти пренасят покупките.

Абсолютно не съм съгласна нито с първото, нито с второто  Naughty

По въпроса, аз бих се отказала от покупката и бих си поискала капарото обратно  Naughty И то бих настоявала да говоря с управителя преди това, за да е наясно що за персонал има и как си "печели" клиенти по този начин  Crossing Arms Ах как мразя такива кокошки  Close
Аз попринцип не съм очарована от компетентността на продавачките в тези магазини. Все пак са фирмени. Би трябвало да имат някакво ниво  Tired
Ходя по-често в този при Южния парк. Там момичетата поне са по-отзивчиви.

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
Оплачи се на управителя/собственика!

Той преди четеше тук, дано види темата
Peace

# 9
  • Мнения: 1 217
За скъп магазин като този,персонала е под всякаква критика.
Няколко пъти съм ходила там,като първо ме огледаха,явно прецениха,че няма да изхарча пари и не ми обърнаха внимание.
Бях влезнала с мисълта да купя някои неща за детето,но си тръгнах,оставих си парите на друго място.

# 10
  • Мнения: 178
Говорете със собственика. Познавам го, много точен и страшно възпитан човек е. Мисля, че ще вземе мерки.

# 11
  • Мнения: 2 197
Не виждам нищо възмутително във въпросното поведение.Ако отидеш сам в магазин, за да си вземеш нещо явно си преценил, че можеш да го направиш. Ако не можеш да вдигнеш 15 кг (леле, ужас...) -повикай някой да ти помогне. Никога не съм искала някой да ми помага за каквото и да било когато бях бременна. Носила съм си нещата, вдигала съм тежки и т.н. Не ми е  станало нищо, нито на мен, нито на бебето ми. Само след раждането си отворих раната като вдигнах количката, ама това вече е към темата за блондинките...
включително и на това как на опашка за тоалетна никой не ми отстъпва ред-също бременна в деветия месец и то става въпрос за жени Rolling Eyes
А поради каква причина се очаква да ти се отстъпи място? Бременните не са различни от останалите жени. Ако не могат да се движат - лежат в болница.

# 12
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Аз като търговец никога не бих постъпила така.Най малкото от човешка гледна точка.Все пак говорим за една бременна жена в 9 месец,на която вече и е доста тежко и трудно накрая.А и този магазин е на 5 крачки от улицата...Но въпроса е може би до възпитание.Имала съм такива колежки дето казват-"На мен не ми плащат за това да нося торбите на клиента,на мен не ми плащат да му помагам до колата.."Нашата фирма е на втория етаж на ъгъла с голям булевард.Понякога клиентите паркират на булеварда и се налага ако са купили повечко неща да се ходи дотам.Никой не го прави насила това нещо но е съвсем естествено да не караш КЛИЕНТА си,от който дефакто си вадиш хляба да не се връща повече.И като си любезен и отзивчив с клиентите те се връщат..А трябва да си такъв защото конкуренцията е голяма.Явно на тези продавачки или парите са им малко,или нямат грам човечност в себе си...Аз лично никога не бих се върнала в този магазин и бих потърсила управителя..Ако е разбран както казахте може би ще намери лесно разрешение Simple Smile
Миличка не се нервирай и леко раждане!

# 13
  • Мнения: 454
1. boto, това, че ти си се правила на силна, не означава, че и от другите се очаква същото. Аз съм имала една неуспешна бременност и със сигурност не бих си позволила да си правя подобни експерименти, като вдигане на тежко, та да видя дали ще стане нещо на мен или на бебето.
2. Аз лично като бях бременна имах доста по-чести посещения в тоалетната, а съм забелязала, че и при други бременни е така.

Вярно е, че никой не е длъжен да ми отстъпва реда си или да ми носи покупките, но тук става въпрос за елементарно възпитание. Мисля, че е доста грубо, когато те помолят за помощ, да откажеш, и то по този просташки начин, при положение, че нищо не ти струва да помогнеш, освен желание, естествено.

# 14
  • Мнения: 113
boto хич не съм съгласна с мнението ти...първо бременните определено са по-различни,очевадно е  Mr. Green а и всички знаем,че по-често се ходи до тоалетна,когато си бременна и ти е по-трудно да се стискаш(и не е препоръчително),какво да се прави с памперси ли да ходим или вкъщи да се затворим  Crazy
А и това че на теб нищо не ти е станало,като си вдигала тежко е добре,но лекарите препоръчват да не се прави и сигурно има защо  Wink
И на мен ми се е налагало много пъти да ходя сама по магазините.....ами като е нямало кой да дойде с мен.
В крайна сметка пред въпросният магазин се спира точно отпред,е ако за 2 метра не могат да помогнат на жената   Sick Еми това да не е хладилник,количката за продавачката не е никак тежка,но за бременна в 9 месец не лесно  Peace
В този магазин съм ходила 2-3 пъти исках да си напазурам за бебчето,но не ми обърнаха никакво внимание...направо ги мързеше да ми извадят каквото и да е.Вече ходя само в този до Южния парк,въпреки че ми е много по-далече  Peace

Общи условия

Активация на акаунт