С какво бихте заменили " висенето" във форума....?

  • 1 735
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Ако се събудите един ден, без форум, без компютър...., просто така...хипотетично, а?

С какво ще заместите " висенето " тук?

Аз например, в момента съм в майчинство. Между гледането на две деца, писането на разни неща ( изкарвам си някоя стотинка ) на компа, си вися с удоволствие и тук.

Ако не беше Бг МаММа, щях да домакинствам повече, примерно..., или да играя с децата.

Две седмици имах бан и да си призная честно форумът мноооого ми липсваше Crazy

Вие сте Hug

# 1
  • Мнения: 677
К-А-М, ти ли си на аватара?

# 2
  • Мнения: 801
аз се записах на народни танци в Северняшкия ансамбъл  Mr. Green. Тропкам с крака, вместо по клавишите....

# 3
  • Мнения: 2 149
Чета  книга,гледам филм или просто се  разхождам Laughing

# 4
  • Мнения: 1 813
Когато се усетих преди 3 седмици,че съм почнала да денонощувам тук - веднага поднових тренировките във фитнеса. Скоро може да имам бан - предполагам,че ще чета повече за изпитите ми. Ще отделям повече време в грижа за кожата ми,ето такива нещица. Аз нямам какво да правя по цял ден.  Simple Smile

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 099
Сигурно щях да чета или да гледам филми...А можеше и да седна да уча, което си е доста препоръчително.

# 6
  • Мнения: 194
Ха - ха - хааааааа. Тоз въпрос е класика в жанра Joy

Да кажем , че съм руса и обичам да си играя. Но това какво общо има с темата ми , Тони?

Ти как би компенсирал липсата на мама?

# 7
  • Мнения: 677
Взаимно няма да си липсваме. Сигурен съм.

# 8
  • Мнения: 194
Това по дифолт Тони. Не следиш нишката. Дреме ти на ........та Joy

# 9
  • Мнения: 581
Ако се събудите един ден, без форум, без компютър...., просто така...хипотетично, а?

С какво ще заместите " висенето " тук?


  Най-вероятно с "умно" гледане в една точка, имайки предвид, че влизам тук в най-мързеливите ми моменти от деня, когато не ми се прави абсолютно нищо.

# 10
  • Мнения: 3 886
вероятно с нещо полезно Peace

# 11
  • Мнения: 152
Ако се събудите един ден, без форум, без компютър...., просто така...хипотетично, а?

С какво ще заместите " висенето " тук?
Не, че  "вися" тук... но ако го няма форума - ше изплющя някоя от шефките си! Даже, смятам на коледния банкет да се пробвам...

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако се събудите един ден, без форум, без компютър...., просто така...хипотетично, а?

С какво ще заместите " висенето " тук?
Не, че  "вися" тук... но ако го няма форума - ше изплющя някоя от шефките си! Даже, смятам на коледния банкет да се пробвам...
Да благодарим на форума ,че го има. Форумът за един по-добър свят.  ooooh! ooooh!

# 13
  • Мнения: 919
Като нямах нет,четях книги и ходех повече по кафета. Laughing

# 14
  • Мнения: 1 219
не вися много вив форума,но по принцип обожавам да се разхождам с бебка и да прекарвам повече време с нея.Пред компа съм само като тя спи. PeaceДруги занимания са ми чистенето,готвенето,подреждането....и съм щастлива от тези си дейности.Не смятам домакинската работа за досадна,а я примам като разнообразие

Общи условия

Активация на акаунт