С КАКВО ? ОТПЕЧАТЪЦИ В БЕБЕШКИЯ ДНЕВНИК?

  • 1 383
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте,мамчета искам да ви попитам с какво намазахте крачетата  и рачичките на бебчетата да им направите отпечатъци в дневника им?Незнам пък бебечето расте а аз незнам с какво да я намажа,ще се радвам ако споделите.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 739
За Алекс използвах безвредни бои за рисуване с пръсти.
Някои мами използват и червила.

# 2
  • Мнения: 4 053
с червило

# 3
  • Мнения: 1 900
Не съм правила точно такъв отпечатък. Купих това и съм доволна. Интересно е като идея. Peace
отпечатък

# 4
  • София
  • Мнения: 308
И аз използвах червило.  Heart Eyes После с млякото за тяло бързо и лесно се почистват ръчичките и крачетата.  Grinning
А точно такава гипсова отливка, за която спомена Валерия , ни подариха на прощъпулника и сега на рожденния й ден ще й направим отпечатъци. Идеята наистина е страхотна!  Peace

# 5
  • Мнения: 574
Не съм правила точно такъв отпечатък. Купих това и съм доволна. Интересно е като идея. Peace
отпечатък

Сестра ми направи на племеничките ми точно такива отпечатъци на ръчичките и са в много красива рамка Peace Много е сладко, ръчичките на кака и бебка Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 961
Мами, откъде може да се купи подобна отливка в Сф, защото не знам дали ще имам време да чакам доставка? Ако отида в Джъмбо например?

# 7
  • Мнения: 1 817
Става с детски боички за гримиране.

# 8
  • Мнения: 9 973
с червило

# 9
  • Мнения: 121
Безвредни бой стана много пъстро и хубаво

# 10
  • Мнения: 260
И ние с боички Peace
Само че на крачетата винаги ставт по-хубави отпечатъци,защото им е интересно и мачкат с ръчичките листчето Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Правила съм отпечатъци с бои и с червило

# 12
  • Мнения: 290
Аз използвах гипсовите отливки,които се поставят в рамка-купувах ги от Малечко,но мисля ,че ги има и в Хиполенд.

# 13
  • Мнения: 961
и ние мислехме да запазим за спомен отпечатъци от ръцете и крачетата, така че идеите ви са ни особено полезни. Sunglasses

# 14
  • Мнения: 332
Правих на ръката с бойчки, но му беше интересно да мачка листа и доста се омаза всичко, но пък резултата беше много пъстър. На крачето още не съм правила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт