мъжете свършиха

  • 624
  • 3
  •   1
Отговори
Ако има психолози някои би ли ми обяснил по научно му...защо тръгнах с бивше гадже от преди 5 години като имах вразка с него от порядъка на 2-3 месеца.След това 4 годишна връзка с друг и...е,наложи се да го зарежа.Каква сапунка само стана LaughingНякой режисиьор,ако реши може да ми пише на petia_8@abv.bg.
Ебаси,филма дет' се  вкарах Rolling EyesЗа 2 години(какъв опит) смених около 15 гаджета,след това имах дългосрочна връзка с един младеж,която продължи почти 4 години.Мислех,че е човека,но след като видях отново въпросния симпатяга станал за женене ми се прииска да съм с него.Зарязъх младежа с когото бях,с тъпо извинение "ти не ми обръщаш внимание".Проблема обаче е че симпатягата е с 10-тина годинки по-голям.И въпроса който си задавам в момента е:Свесните мъже свършиха ли,че искам да съм отново с него? newsm78

# 1
  • Мнения: 927
Как не са те надушили още хиените, не знам!!
Темата ти е май за Дом и семейство  Grinning
А по въпроса - съжалявам, че не мога да помогна- не можах да разбера къде точно е проблема  newsm78

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не , експерти  Wink *Iman*   Laughing

дам темата е за ДиС



Пробрема е в теб а не в мЪжете  Wink

..и не мъжете не са свършили  Sunglasses готините мъже са "под прикритие" Whistling трябва да имаш очи за да ги видиш  Sunglasses


# 3
  • Мнения: 3 376
Desss го е казала много точно.

И човек трябва да знае какво точно търси,за да може все пак да го открие.

Общи условия

Активация на акаунт