"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 359
  • 898
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Момичета, имайте предвид, че не всички доктори имат право да вземат стволови клетки. Знам, че се издава нещо като сертификат. Доскоро от Майчин дом само Яков имаше такъв, сега не знам.

# 481
  • Мнения: 485
ми сега ще видим , сега на 4ти като отида пак на преглед и като им кажа към коя фирма съм се ориентирала и ще ми дообеснят предполагам п нататък какво става...

# 482
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте момичета!! Искам да попитам тези, чиито ЖК е била в Майчин дом за 4Д видеозона? Има ли конкретен специалист, или който ти води ЖК те гледа? Също така за снимките, на диск или на флашка могат да се запишат, защото знам че на различните места е различно.
Ако има някой който е минал по този път да сподели!!
 Hug

# 483
  • Мнения: 169
ЗДравейте , някой има ли телефона на РЕни Корновска в кабинета и в майчин дом. Второ дете ще разждам , при тях , така и не го запомних EmbarassedБлагодаря предварително   bouquet

# 484
  • Мнения: 252
ЗДравейте , някой има ли телефона на РЕни Корновска в кабинета и в майчин дом. Второ дете ще разждам , при тях , така и не го запомних EmbarassedБлагодаря предварително   bouquet

38 38 66 Peace

# 485
  • Мнения: 169
 Hug  bouquetБлагодаря

# 486
  • Мнения: 751
Здравейте момичета!! Искам да попитам тези, чиито ЖК е била в Майчин дом за 4Д видеозона? Има ли конкретен специалист, или който ти води ЖК те гледа? Също така за снимките, на диск или на флашка могат да се запишат, защото знам че на различните места е различно.
Ако има някой който е минал по този път да сподели!!
 Hug
Моя док беше Максим Яков,и той си ме гледаше на 4Д-то.Клип ни направи на диск,явно ще може и снимки да се свалят на диска. Peace

# 487
  • Мнения: 39
За стволовите клетки и ние ще съхраняваме към Крио сейв,а ще раждам при д-р Станева и тя ще ми ги извлече,но каза,че не се плаща нищо...всичко си е включено в цената,те с фирмата си имат отношение.За сертификат незнам,но свако ми е лекар и каза,че е ротинна манипулация и всеки лекар на когото е показано може да се справи без проблем.Тепърва тези дни ще ходим в офиса на Крио сейв и ще разбера подробности.
За 4Д-то ми го прави наблюдаващият лекар,но аз бях разочарована,нищо не разбрах,бебо беше с гръб и диска си беше безсмислен,защото на него имам 3 сек. гръбче на бебо Cry,ама там доки няма вина.На предния преглед я помолихме пак да го видим,ама след много кандърми успях да видя личицето,но докато кажа за диск или снимка и тя изключи видеозона Rolling EyesВажното е,че всичко е наред и в норма,ама все пак малко се подразних...
Иначе съм много доволна от лекцията по кърмене,която се проведе в МД и че имах възможност да разгледам болницата.

# 488
  • Мнения: 24
Мили дами, има ли някоя, която е раждала с външен лекар, който не е на щат в МД? Какво е отношението към тези мами? Аз се надявам да родя нормално с д-р Цветкова и си чакам да ми тръгне нормално раждането. Останахте ли доволни при раждането с друг лекар?

# 489
  • варна
  • Мнения: 74
bee_var , аз родих при доктор Цветкова със секцио, на същия ден тя замина извън страната и я нямаше през целия период, в който бях в болницата - няма различно отношение - погрижиха се страхотно за мен, а и основно санитарките, които те обикалят пък въобще не ги вълнува, при кой си раждал. Цветкова е доста обичана от лекарите там, така че не се притеснявай и за секунда - ще получиш внимание на 100 % - леко раждане от мен и бъди уверена, че всичко ще е наред.

# 490
  • Мнения: 485
Здравейте мамчета, на 10.08.2009 и аз родих секцио в МД-Варна при д-р Боян Георгиев. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
Невероятен персонал , няма такива грижи както за майката така и за детето.Операцията мина перфектно , изключителни благодарности на целия екип който бяха наоперацията - д-р Б.Георгиев , Д-р Н.Юдова , невероятната анестезиоложка която ми се падна  Hug Д-р Александрова
Ако живот и здраве се решим за още едно детенце със сигурност пак ще се върна в МД-Варна.

Сега сме си вкъщи и сме в много добро състояние и двете !
Успех на всички който сега им предстои раждане и изобщо да не се притесняват защото знайте-  ВИЕ СТЕ В НАЙ - ДОБРИТЕ РЪЦЕ !! ! !

Аз отидох толкова спокойна и изобщо ....  Simple Smile

  bouquet  Hug  bouquet  Hug  bouquet  Hug  bouquet  Hug  bouquet   
НА  ЦЕЛИЯ ПЕРСОНАЛ  В  МАЙЧИН  ДОМ -  ВАРНА ! ! !

# 491
  • Мнения: 3 621
Hriseto да ти е честито живо и здраво бебчето и много да ви радва
 

# 492
  • Мнения: 62
Честито бебче Хриси! Всичко най-хубаво!   bouquet

# 493
  • Мнения: 39
Браво Hriseto !Честито!  bouquetМного се радвам,че всичко е минало добре!Да ти е живо и здраво бебчето!  bouquet
А какво стана със стволовите клетки?Взеха ли ти и кой лекар извърши процедурата?Заплати ли допълнително?

# 494
  • Варна
  • Мнения: 187
Hriseto честито !! Радвам се че всичко е завършило успешно и че си имаш в къщи едно чудесно бебенце! Следя темата с интерес, защото и на мен ми предстои раждане там и го мисля и се притеснявам..... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт