Петъчна - Фантазии...

  • 2 581
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Хайде да се разпиша с една петъчна темичка...
Та какви сексуални фантазии имате?? За какво си мечтаете?
Аз веднага се разписвам първа - много горещо искам карибски плаж, кристална вода, слънце самотен плаж, любимия мъж и в растояние 3 км. да нямая жива душа... Grinning smile3508 smile3521 ех какви неща ще стават... Embarassed
Ще се включа по - късно и с друга фантазийка... Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 919
Хайде да се разпиша с една петъчна темичка...
Та какви сексуални фантазии имате?? За какво си мечтаете?
Аз веднага се разписвам първа - много горещо искам карибски плаж, кристална вода, слънце самотен плаж, любимия мъж и в растояние 3 км. да нямая жива душа... Grinning
И аз,и аз... Party

# 2
  • Мнения: 24
Ако трябва да бъда честен, искам....аааа, абе не искам да ме банват! Няма значение...

# 3
  • Мнения: 2 448
Това с плажа съм си го фантазирала на 15, сега фантазиите ми се доближават доста повече до ХХХ каналите.  Crazy

# 4
  • Мнения: 674
Това с плажа съм си го фантазирала на 15, сега фантазиите ми се доближават доста повече до ХХХ каналите.  Crazy
Е ами то на такъв плаж могат да стават доста неща от ХХХ каналите... Grinning Grinning Laughing

# 5
  • Мнения: 2 448
Това с плажа съм си го фантазирала на 15, сега фантазиите ми се доближават доста повече до ХХХ каналите.  Crazy
Е ами то на такъв плаж могат да стават доста неща от ХХХ каналите... Grinning Grinning Laughing

Ами не знам, това описание на чиста романтика ми замириса, доста далеч от ХХХ.  Laughing Но ти си знаеш какво става нататък. Пък и включването на любимия мъж. Поне някой чужд да беше.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 196
Мечтая си за една точилка.Па като я развъртя, майкооооо......

# 7
  • Мнения: 3 521
Мечтая си за една точилка.Па като я развъртя, майкооооо......

Баница, а?

# 8
  • Мнения: 1 305
Аааа не мога повече! Така.
Имам питане.
А бе хора, вие само в петък ли правите секс?
От къде са тръгнали петъчните теми? Защо все петъчни? Защо не съботни, неделни, понеделнишки....?
Или се прави просто, за да не се разсейват много хората по работните места през седмицата, пък в петък си позволяваме да отприщим насъбраната енергия?
В този смисъл, трябва ли интимния живот да влиза в някакъв график.
Понеделник - 15часа - среща с еди кой си.
Вторник - 18часа - маникюр
Сряда - 8.30часа - даваме дрехите на химическо
Четвъртък - в обедната почивка притичваме за среща с психоаналитика.
Петък вечер - излизане с приятели, след това - секс.
и т.н.
 newsm78

# 9
  • Мнения: 89
Това с плажа съм си го фантазирала на 15, сега фантазиите ми се доближават доста повече до ХХХ каналитеCrazy

Те моите също на там са се насочили!  Blush
Бианkа ще има дръж се замьо шоп те гази  Joy

# 10
  • Мнения: 919
Мечтая си за една точилка.Па като я развъртя, майкооооо......
Ела,ще ти дам моята hahaha

# 11
  • Мнения: 750
МАРИЯНКА-к'во ще правите на тоз плаж бе мила.Ще ви се напълне д-то с пясък. Mr. Green

По темата-ако напиша какви са ми фантазиите,рискувам този път бана ми да е без помилване.
 

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
От къде са тръгнали петъчните теми? Защо все петъчни? Защо не съботни, неделни, понеделнишки....?
от там че петъка има традиция админите да са мааалко по-толерантни към по-еротично насочени теми.
е, тема "Правите ли анален секс" ще истрита но 4-я пост но някоя по-засукана може и да мине метър.

МАРИЯНКА-к'во ще правите на тоз плаж бе мила.Ще ви се напълне д-то с пясък. Mr. Green

По темата-ако напиша какви са ми фантазиите,рискувам този път бана ми да е без помилване.
 

напиши го някъде другаде и дай урл-то тука ...

# 13
  • Мнения: 2 196
По баниците, по перките, където го докопам. Кулинарна еротика, с елементи на садо-мазо.

# 14
  • Мнения: 2 448

напиши го някъде другаде и дай урл-то тука ...

Ако успееш и да ги заснемеш тогава и аз ще се зарадвам на урл-то.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт