Бебе и бира?

  • 1 581
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Дъщеря ми /1,7год./ е луда по бирата. Види ли чаша с бира на масата, не мирясва, докато не и дадем Shocked Примлясква, очите и се насълзяват, но след минута пак сочи чашата и настоява.
Какво е това чудо? Може ли да и навреди по някакъв начин?
Вашите бебоци пият ли бира? newsm78
нарочно не пуснах темата в хранителните форуми, защото някак не ми се връзва бирата със захранването и разните му там пюрета и каши, с кърмата и адаптираното мляко Confused

# 1
  • Мнения: 5 647
Калина много обича да си топи пръста в пяната. Не знам какво толкова им харесва на децата. Но си спомням, че като малка и аз обожавах да си топя пръста в пяната, така че не виждам нещо притеснително.

# 2
и моят не може да не отпие поне една глатка beer, но и майка му е обичала бира от бебе. Давали са ми с лъжичка Sick не мисля, че има от какво да се притесняваш, поне докато не започне да ви прави компания по чашка cheers

# 3
  • Мнения: 773
купувай и безалкохолна да се радва детето. има същия вкус пък всъщност си е лимонадка. понеже много обичам бира в момента си купувам само такава. вече и Каменица имат безалкохолна.

# 4
  • Мнения: 7 107
Ей, тия бебета наистина са големи бираджийчета. Преди няколко години едно все още неходещо човече насочваше родителското си тяло все към баките с наливна бира. Wink То с чаша не се задоволяваше.
С топене на пръста и облизване не става ли номера?

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
нарочно не пуснах темата в хранителните форуми, защото някак не ми се връзва бирата със захранването и разните му там пюрета и каши, с кърмата и адаптираното мляко Confused
Ех, че ме развесели-силен алерген ли е бирата? Откога бира? Мога ли да давам на моята попораснала бебочка бира? С какво давате бирата? и пр.  Joy Joy
Иначе по темата, сигурно иска да е като големите, дано не й се услади Laughing

# 6
  • Мнения: 3 479
Децата просто искат да са като възрастните и им подражават във всичко. Моят малък синковец иска да опитва от всичко, което пием и ядем ние, затова топим пръсти в бирата, виното, кафето, колата и всичко, което е на масата.  Grinning
Аз съм решила въпроса, като му давам една малка лъжичка и му разрешавам да я топва и после да я ближе и така 3-4 пъти и давам сокче, за да отклоня вниманието му.

# 7
  • Мнения: 5 647
кафето, колата и всичко, което е на масата.  

С кафето се виждам в чудо. Това дете само чака да се отдалеча по някакъв начин и ми награбва чашата с кафето. Когато се върна виждам само едни кафеникави мустачки, хитър поглед и почти преполовена чаша. Чудя се как й харесва  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 489
радвай се, че не пие уиски

# 9
  • Мнения: 1 520
Теди-то и той много често посяга към чашата. Даже снощи бяхме в О!Шипката на Шипка и той май втрещи другите на масата. От всяка чаша (моята и на мъжлето) си пийна по няколко!! пъти. Преди топеше пръста, сега директно надига чашата. Мисля, че не може да им навреди бирата. Аз знам че е полезна, заради съставките си.
Знае ли човек, ама като му харесва - мир да има. Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Дъщеря ми /1,7год./ е луда по бирата. Види ли чаша с бира на масата, не мирясва, докато не и дадем Shocked[/size] :

Същите сме... с тази разлика, че сме по-големички от вас.  Laughing

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И моята Гери е бироманка, обаче към ракията не посяга. Wink

# 12
  • Мнения: 92
И моята Цветослава пие бира- прави физиономия, че й горчи и пак иска  Wink. По принцип иска от всичко и то особено от това, което не е за нея. Не мисля, че няколко близвания могат да навредят.

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И нашият порка биричка от зрялата си бебешка възраст beerИ батковците едно време се нахвърляхя на бирата-явно е масово явление smile3559 smile3559 smile3559,щом и при вас е същото положението welcome

# 14
  • Мнения: 928
Дъщеря ми /1,7год./ е луда по бирата. Види ли чаша с бира на масата, не мирясва, докато не и дадем Shocked[/size] :

Същите сме... с тази разлика, че сме по-големички от вас.  Laughing
А ние сме и по- малки и пак налитаме на вкусното питие.Последния ни номер беше-топене на снакса в чашката с биричката.Накрая май я ''хвана'',защото започна да се търкаля по земята и да прави някакви слоожни акробатични номера. #CrazyСлед като се й посмяхме,решихме вече да пием скришом. Wink

Общи условия

Активация на акаунт