Подута буза

  • 26 501
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Тази сутрин като станах, лявата ми буза е леко подута, леко зачервена и стои като леко изтръпнало. Все едно ударено. Не ме боли глава, не ме боли, зъб, нито око. Точно като ударено и болката след това. Няма обрив, има понякога над скулата като боцкане, но не постоянно. Много странно, какво може да е това  Thinking, лекар ще ми трябва ли или ще мине?  Sad

# 1
  • Мнения: 4 068
Idi na zabolekar. Ne e zadaljitelno da te boli zab za da se izdue6.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не мисля, че е от зъб. Усещането е по кожата на бузата, не вътрешно.

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да не е някоя екзема  newsm78

# 4
  • Мнения: 27 524
Така изведнъж, за една нощ? Няма обрив, неравности по кожата, не сърби...  Confused

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не би трябвало наистина, така, за една нощ!

Ама зъб не е, око не е, нос не е, кожно не е, синуси?

Още ли го чувстваш дискомфортно?

# 6
  • Мнения: 27 524
Ммм, да, сега взе да ме гъделичка и в ухото  Crazy Ще се мре  Tired Grinning
Мъжът ми казва, че ме било надухало течение...

# 7
  • Мнения: 351
Мъжът ми казва, че ме било надухало течение...

Възможно е.
Вземи си vit.B комплекс и пий 3х1 няколко дни , като може и да затопляш мястото.

# 8
  • Мнения: 2 959
...лявата ми буза е леко подута, леко зачервена и стои като леко изтръпнало...
Блондиня, според мен е зъб. Ренси е права, болката в зъба се появява впоследствие, след като се е появило външното възпаление! Дано да греша и да Ти помогнат само витамини и топло, утре ще разбереш и ще доложиш тук!

# 9
  • Мнения: 27 524
Фадър, мерси, имам, ще пия  Peace Имах наскоро и няколко дни прескчане на мускул, също казаха, че е от нерви и вит. Б да пия, може свързано да е...

Калида, може, ама всичките ми зъби са оправени, в ред, редовно съм на преглед...

# 10
  • София
  • Мнения: 708
Възможно ли е да си натъртила бузата по някакъв начин? Да си спала прекалено дълго на нея или... не знам.
Иначе е възможно и да е от течение, но тогава ще е по-скоро болка в нервите (невралгия).

# 11
  • Мнения: 27 524
Idi na zabolekar. Ne e zadaljitelno da te boli zab za da se izdue6.

Май ще се окажеш права  Tired Вече 4-ти ден не минава и днес ще търся зъбар  Confused

# 12
  • Мнения: 1 001
да не е заушка сина ми я изкара и му беше издута само едната буза

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Блонди, да не е запушена слюнна жлеза  Thinking Аз като бях бременна в 8-мия месец така яко се подух, но болката си беше бая силна, просто ужасна Sad И се бях подула като при заушка, страшна картинка  Sick
Дано твоето е друго и скоро мине  Praynig Само изказвам предположение.

# 14
  • Мнения: 27 524
да не е заушка сина ми я изкара и му беше издута само едната буза

 Shocked #Crazy Стига, бе, заушка, откъде, как?  Shocked
Утре съм на зъболекар, да видим дали ще излезе нещо. Ту леко се подува, ту спада, ту ухото ме наболява, ту челюстта, ту чак горе на скулата, иди го разбери.  Crazy

Блонди, да не е запушена слюнна жлеза  Thinking Аз като бях бременна в 8-мия месец така яко се подух, но болката си беше бая силна, просто ужасна Sad И се бях подула като при заушка, страшна картинка  Sick

А как разбраха, със снимка ли? И какво е лечението тогава?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт