85 предколедни пожелания в САЩ

  • 18 948
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 185
AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско
Зора - дъщеря-Сан Франсиско
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син
Мирче-Немирче - Сан Франсиско

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни
cubbit - NYC
krasina77 - NYC

NC
MissZ
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта


РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent (Ева на сцена)- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Неактивните мами са с малки букви.
 

# 1
  • Мнения: 2 253
Тъкмо се наканих да пускам тема...добре че видях новата. Laughing  Тук е студ, ама стуууд...  12 Ф показа таблото на колата.  ooooh!
Още се моткам с подаръците аз, а вие?

# 2
  • Мнения: 3 988
И аз съм все още неподготвена с подаръците. За "европейците" се наложи да купувам от Европа, защото литнах изневиделица за насам и се спасявах в движение. За "американците" ще се грижа като се върна.

Честита рожденничка на Ирка.   bouquet  newsm67

Браво и на Бенсънови!  Hug Приятно опаковане.  Wink

# 3
  • Мнения: 3 367
Znachi днес разбрах защо у нас елха се окрасяваше на Бъдни вечер и се сетих колко бях шашната че тук диплят лампи от 30нов. Ние ще минем със компромис м-у 2те и ще се накичим след 15ти дек.
*
ААААА..ластват шоколадите,как не,броим,смятаме,отваряме прозорци чинно всеки ден,малко поспонд гратификейшън,не може ол и нау
*
Подаръци-измислени и на 2 мин от нас за децата ни. За приятелски деца са купени и опаковани от много време. Други-няма да купувам. За ситерката-кеш, бонбони и картичка от децата.

# 4
  • Мнения: 1 800
Честит Рожден Ден на Деничката на Иркаbouquet

Елхата я окрасихме  още на Тенксгивинг-а, ама сега трябва да я развалям рано, рано.
-------------
Саутуест използваме най-често там не чарджат чанти(последно миналата седмица мъжа ми летя).
------------
Утре отиваме  на гости при баба и дядо Б за седмица.

Реших да опаковам къщата като дойдат сестра ми и баща ми да помагат, как ще се сместим в апартамент с 2 спални, ум не ми го побира ooooh!
----------
преди малко разбрах, какво е да ти изкочи сърцето от страх. ЕйДж скача по леглото, ударя се в стената, в това време часовника в банята пада и се пръска на парчета(от удара), мъжа ми прахосмукира в същото време, като чул детето хвърля прахосмукачката на земята с трясък, за да вземе детето. Това за 5 секунди време, аз докато се кача да видя какво става бях ни жива ни умряла.детето е добре, само със синявица на челото..рано ли да е гаврътна едно за успокоение?

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 21:59 от benson10

# 5
  • Мнения: 7 091
Аз нашата елха ви я показах още миналата седмица, та по списъка за Коледа:
- снимки на децата- чек
-подаръци за вкъщи- чек ( опаковани и строени под елхата)
-подаръци за училище и навън- чек
- курабийки - предстои
- коледни картички- чек
- Коледно меню- дори не съм стигнала до там, ще измислям в движение
- адвент календар - чек ( чинно си чакат всяка вечер бонбонките)

Честито на Деничка на Ирка!

Бенс, погледни го от хубавата му страна- ще посрещнете новата година на ново място, ново начало, дано ви върви по вода!

Тука е -10 С и за почва да вали сняг.


 

# 6
  • Мнения: 868
При нас къщите се украсяват уикенда след Тенксгивинг. Украсихме, но елха няма да имаме.

Най-вероятно съм единствената Гринч тука, която не дава на детето си шоколад.

Другата седмица отивам на "коледен рецитал" в прискула на детето. Това е първата програма с публика на децата там и съм много, много excited.

P.S. Ще редактирам, за да питам. Само в нашия прискул ли практиката е учителките да си пишат какво искат за Коледа? Нямам нищо против, но 3 жени са в класа на детето всеки ден.  Смятам да взема на всички гифт карти, които са и сред желанията на листа...  За гледачка знам какво и как, но това ми е за първи път....

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 20:31 от Pixie

# 7
  • Мнения: 1 800

Бенс, погледни го от хубавата му страна- ще посрещнете новата година на ново място, ново начало, дано ви върви по вода!


ще посрещаме новата година в движение Simple Smile  трябва да тръгваме оттук най-късно на втори, за да стигнем навреме. Ама ако ще ми върви да пътувам много догодина няма проблеми, само да не се местим цяла година Simple Smile...
--------------
Пикси и аз не давам шоколад, също и плодови сокове.

# 8
  • Мнения: 1 593
Irka, chestit Rojden den na porastnalata ti hubavica!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 257
ирка, четито ти порастнало момиченце! Да е жива и здрава! Simple Smile

benson, радвам се за вас! По-добре да местиш кервана, защото имате работа, а не да го местиш, защото се налага, поради липса на такава.

Подаръците, ах тези подаръци, са още в магазина. Да не говорим, че не знам как изглеждат, т.е. представа нямам какво и как, а ще имам и пълен комплект БГ фамилия на гости. Само Антъни си е заявил поръчката от "Анта", та е лесен. Тук днес е към 20 и няколко градуса по Целзии и освен по накичените палми и надуваеми снежни човеци, по друго не личи, че идва Коледа. Елхата ми е още на тавана. Чудим се къде да я инсталираме, предвид любопиткото вкъщи. Не вярвам да не се пробва да я събори поне веднъж.

# 10
  • Мнения: 7 837
Честит рожден ден на Дени! Да расте здрава и усмихната  Simple Smile

Гледам списъка на Тандури и освен да изям един шоколад за успокоени на мързеливата ми натура, друго не ми остава.

# 11
  • Мнения: 1 436
Честит рожден ден на Деничка  newsm67 nbirthday
-
На бенсънови честита нова работа   bouquet
-
Елха украсяваме на 24. Едно, че така сме свикнали, второ, че ако опънем елхата рано-рано до юли месец ще вадя иглички от килима  Crazy. Тази година изобщо ще пропуснем че сме си в България  Sunglasses.
-
Подаръци - измислени и купени. Бъднивечерно меню кортеси ъф мама (баща ми е именник), коледно меню кортеси ъф свеки (на мъжа сестрата е именничка) Whistling.

# 12
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бау.

Моят списък:

Подарък на дете - измислен
Подарък на мъж - в пощата
Подарък на брат - измислен, но май ще го сменям
Елха - другия уикенд

Май ще трябва да пращам картички тая година...

Ха добре, че запитахте - какво купуваме на учителките? Тодлърските учителки - само на тези в неговата стая или на всички, които го гледат по една или друга причина?

# 13
  • Мнения: 1 783
Нищо не съм купила, само един подарък. Другите ще ги мисля после пък и аз непрекъснато им подарявам от всяко пътуване и вече не знам, какво да давам. Генът за изпращане на картички ми липсва и затова не пращам. Crazy Елхата е украсена от миналата година  Mr. Green А и изобщо не ми се празнува тази година, ако може в леглото с бутилка вино да изкарам празниците добре ще бъде. Wine Glass

Пикси, и аз бях от тези майки, но животът в България ме пречупи  hahaha - тук дават шоко за щяло и нещяло, под път и над път и не можеш ги уварди децата. А пък и вече почнах да си мисля, че колкото повече не давам, толкова повече му се иска и ефектът е обратен.

# 14
  • Мнения: 868
Бубка, аз вземам само за жените в класа на детето. За другите, с които тя не комуникира--не (а и не се очаква). При нас са сложили листове в лобито на центъра, където всички учителки (групирани по клас), са си написали желанията за подаръци. Ами улесняват ни хората, вместо да се чудя какво да купувам Simple Smile  Но нашият център е за деца от прискул до киндъргартън, така че не са само тодлърз.  Гледачката влиза в съвсем друга, по "персънъл" категория.

Биз, аз нали си признах, че съм Гринч!  Преди да заведа детето в БГ, се обадих на малкото роднини там и ги помолих специално да не дават бонбони и шоколад на детето.  По някакво чудо ме послушаха, но не знам ако отидем за по-дълго.

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 21:08 от Pixie

Общи условия

Активация на акаунт