Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 714
  • 237
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Вижте какво прочетох в днешния брой на Стандарт:
Депутати разплакаха бъдеща майка
Дайте да ви направя едно in vivo (на живо), като не можете ин витро. С тези думи депутат успя да разплаче една млада жена на заседанието на здравната комисия в четвъртък вечер. Само преди седмица тя е загубила детето си при поредния опит ин витро.
На заседанието се разискваха преимуществата и недостатъците на новия фонд, който трябва да подпомага финансово бездетните двойки у нас. Младата жена е председател на една от трите пациентски организации, които защитават правата на жените с репродуктивни проблеми. Тя заедно с другите две председателки бе седнала на масата на депутатите, за да изкаже становището на потърпевшите.
Вместо да се чуе думата им обаче и трите жени станаха жертви на неприлични подмятания. Ама ние можем да ви направим бебета, след като имате проблеми, беше друга от репликите към тях. Тези словесни изблици накараха председателя на здравната комисия доц. Борислав Китов да каже: "Стига най-накрaя с това ин виво."

Ако това наистина се е случило, просто... нямам думи #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Винаги съм си знаела,че човешката простотия е безмерна величина!
Жалко е наистина ако е така!Жалко е за изтърпяното унижение,за хилядите очаквания и загубени надежди.Пошло е да се подиграеш с толкова лична трагедия

# 2
  • Мнения: 2 259
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32087.0
Ето тук вижте за какво иде реч!
Да побеснееш е малко! #Cussing out

# 3
  • Мнения: 70
Madam Stasita,  просто като го видях, преглеждайки вестника и имах чувството, че ще се пръсна от ... не знам... ако това наистина се е случило, трябва да му се даде гласност, защото на мен ми писна сред хората в публичното пространство да има такива безкрайни простаци!
Извинявам се, ако съм много емоционална, но просто в момента седя пред компютъра и треперя от бяс и възмущение! #Cussing out
 

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Извинявам се, ако съм много емоционална, но просто в момента седя пред компютъра и треперя от бяс и възмущение!
В такива случаи трябва да има емоции,да има гняв и възмущение!
Да се подиграеш с мъката на хората,и да си мислиш,че си се изказал "оригинално"
Цитат
Вместо да се чуе думата им обаче и трите жени станаха жертви на неприлични подмятания
Не знам,понякога се кръстя и се моля на Господ това да не е истина!

# 5
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Определено трябва да се даде гласност на тази подигравка и недостойното поведение на тези политици. Надявам се дамите, присъствали на това, да имат силите да застанат пред журналистите.

# 6
  • Мнения: 70
Истина е, истина е...
Четох в Зачатие, едно от момичетата, които са били в парлмента, е описало (макар и доста по-фино от вестника) какво се е случило.
Ще повърна... не знам... трябва да се шуми около това нещо, което не е неуважение, направо си е шамар.

# 7
  • Мнения: 284
За пореден път се уверявам че живеем в пълен абсурд
Нечовешко е отношението на всички "управляващи" към хората не само с репродуктивни проблеми но и с много други сериозни заболявания
Просто не мога да си обясня що за човек трябва да си за да си позволяваш да се подиграваш с мъката на хората
Ами те нали нямат проблеми защо да се опитат по някакъв начин да помогнат , тях нали не ги късае #Cussing out
Идва ми да  #2gunfire
Просто не знам до кога ще търпим

# 8
  • Мнения: 284
Същото момиче за което пише във вестника ми е приятелка. Тя ми го разказа още същата вечер. Вярно е и е много жалко, че се държат така с хората като нас. Трябва да направим нещо. Дайте да измислим как да им въздействаме на тези смотаняци, които правят подобни изказвания

# 9
  • Мнения: 70
Дайте да измислим как да им въздействаме на тези смотаняци, които правят подобни изказвания
В Зачатие вече имат идея, но на мен ми се върти в главата изпращане на тази история до всички здравни репортери, предавания и т.н. Ако те не се задействат, не знам...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
да, това е вярно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Каквото и да решат в Зачатие или тук,имате пълната ми подкрепа.Но все си мисля,че.................
"На зло дърво,зла тояга"
Трябва им точно един циничен,вулгарен журналист!
Сериозно се замислям за Карбовски!

# 12
  • Мнения: 70
Сериозно се замислям за Карбовски!
Подкрепям те напълно!
Въпросът е как да му се изпрати тази потресаваща история така, че да й обърне внимание.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Сериозно се замислям за Карбовски!
Подкрепям те напълно!
Въпросът е как да му се изпрати тази потресаваща история така, че да й обърне внимание.
Двоумя се между него и Милен Цветков.
Карбовски е с предимство като 30 мин.предаване и по-циничен журналист.Но за снимане на предаване отнема време
Цветков е с предимство LIVE-предаване и тел.връзка със зрителите.Тук ще стане по-бързо.Въпроса е да се пратят материали,изказвания и всичко по случая Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Везните клонят към Цветков,с идеята ми по-бързо реагиране и ответен удар!
Може ако участваш в "Зачатие да информираш момичетата" Адреса на НОВА ТВ лесно ще го взема

Общи условия

Активация на акаунт