бихте ли се обвързали сериозно с жена с дете?

  • 16 784
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
темата е колкото интересна,толкова и популярна.надявам се да се изкажат възможно повече татковци Mr. Green

# 1
  • Мнения: 275
Не, определено.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Аз с жена НЕ  Naughty
Но мъжът ми ме взе заедно с 3 годишният ми син ( сега вече на 7г и половина ) и се грижи за него като за свое дете.
Синът ми го обожава и до нарича татко.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Аз все още нямам дете ,но нека хората,коита отговарят с -Не,да
направят коментар ,защо не биха се обвързали с жена с  дете? newsm78

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Аз все още нямам дете ,но нека хората,коита отговарят с -Не,да
направят коментар ,защо не биха се обвързали с жена с  дете? newsm78

Защото не си падам по жени  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 17 142
Егати колко противно звучи тая тема  Sick Малко като "бихте ли си взели жена със сифилис", ужас!
Ако любовта на мъжа ми се определя от това имам или нямам дете, тежко ми и горко!
За протокола, жена с дете съм, сериозно обвързана с мъж.

# 6
  • Мнения: 487
Аз все още нямам дете ,но нека хората,коита отговарят с -Не,да
направят коментар ,защо не биха се обвързали с жена с  дете? newsm78

Категорично НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Вярно, живея в Монреал, ама все още не си падам по жени, слава на бога. По темата, бих се обвързала с МЪЖ с дете, дори бих го гледала като мое, поне така си мисля.

# 7
  • Мнения: 1 517
Моят мъж е казвал не веднъж, че никога не би взел жена с дете. Да му се чудиш защо. Може би изхожда от факта, че вече е женен и има деца и ако по някаква причина остане без жена няма да иска тепърва да създава и да отглежда деца. Ако си беше ерген вероятно нямаше да е толкова категоричен.
аз пък бих си взела мъж с деца. Така, както си имам вече. По-важното е с какъв човек ще живея, пък децата, мои или негови и/ или общи - те са до време и все някакси ще ги порастим, стига желание да има.

Братовчед ми се ожени за жена с дете. Детето беше на 5, сега е на 19  newsm78 май...Всичко си е О.К. Тя (детето) е част от родата и семейството и всички я възприемаме така.

# 8
  • Мнения: 22 349
Ако това е пречка пред един мъж, или жена да бъде с някого - то много бих се замислила какво представлява този човек.

# 9
  • Мнения: 2 448
Не ревнувам от деца, така че, бих взела мъж с деца, ако го обичам.
Жена не бих взела и без деца, защото не си падам по собствения си пол.  Laughing

# 10
  • Мнения: 61
повдигнах темата най-вече,за да видя мъжките отговори на въпроса,но явно повече жени се включват.
Ако това е пречка пред един мъж, или жена да бъде с някого - то много бих се замислила какво представлява този човек.

именно затова исках да чуя отзиви по темата от страна на мъжете,въпросът нарочно съм го задала,за да провокира отговор "да" или "не" и съответните причини.осъзнавам как звучи,но повечето мъже(или поне които имам като примери около себе си) не желаят такова обвързване.искаше ми се да разбера причините... newsm78

# 11
  • Мнения: 2 448
искаше ми се да разбера причините... newsm78

Егоизъм. Друга причина няма. Не им се иска да дават парите си за чужди гени, тъй да се каже животинското в тези мъже, които са против надделява.  Wink Ако ще харчат пари ще е за жената, която ще е евентуалната майка на децата на техните гени. Сега изясни ли ти се.  Laughing

# 12
  • Мнения: 61
ако кажа,че съм съгласна с теб,пак ще си навлека някой хаплив коментар,но истината е,че в общи линии и аз съм на твоето мнение.
а къде е МЪЖКОТО мнение по темата?в смисъл,надявам се да има и положителни отговори...

# 13
  • Мнения: 61
Егати колко противно звучи тая тема  Sick Малко като "бихте ли си взели жена със сифилис", ужас!
Ако любовта на мъжа ми се определя от това имам или нямам дете, тежко ми и горко!
За протокола, жена с дете съм, сериозно обвързана с мъж.

колкото и противно да ти звучи,за съжаление повечето мъже разсъждават именно така и определено правят разлика между свободна жена и жена с дете Sick дано се включи някой МЪЖ по темата,за да ме опровергае Peace

# 14
Определено аз не бих.Причините са няколко.

1.Жената с дете не може да даде това което една свободна жена може да даде на един мъж, за нея винаги на 1 място ще е детето (което е абсолютно нормално)
2.Любовта на мъжа не се определя от това дали си с дете или не, но възникват доста странни въпроси: защо не си с бащата на детето си, защо искаш да си с друг и какво искаш да получиш от него - любов, пари, имоти, да осигуриш детето си? щом веднъж не се е получило с бащата на това дете - как ще се получи с друг?

Общи условия

Активация на акаунт