Чирпански мами и деца чакат с радост Коледа!4

  • 16 166
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286



bowuuЕто ни и нас: bowuu

jinjer_78-Даниела,родом от Чирпан,живее в Благоевград
iniici-Инна живее в София,родом от В,Търново
AIR-Анелия родом от Велико Търново,в момента живее в Пловдив
Мама на мишле-Яна,живее в Чирпан
inka2005-Таня,родом от Чирпан в момента живее в Казанлък
Gwen-живее в София,чирпанска снаха
smarfieta9-Грета,родом от Варна,живее в Чирпан(в отбора на снахите)
Dora Petkova-Дора живее в Чирпан
Pavlina Petrova-Павлина живее в Чирпан
bbibbi-Биляна живее в София,чирпанска снаха
Borinka-Боряна живее в Чирпан
viktori-родом от Чирпан,живее в Стара Загора
silvadge-Силвия живее в Чирпан
Svetla70-Светла живее в Чирпан,детска учителка
iva_angel-Ива живее в София
Lora30-Любимка живее в Чирпан
MammaT-Цвета родом от Чирпан
Eurydice-Милена живяла в Чирпан,но не сега
sta-Таня родом от Стара Загора,чирпанска снаха живее в Чирпан
antoni13-Антония живее в Чирпан
m_tania-Станка
shanti-Антонина -78г,родом от Чирпан в момента живее в София

smile3509Първа форумска среща
smile3509Втора среща на 26,12,2008г


 coldЯнуари
Дора-26,01,1978г, Dora Petkova
Мирослав-27,01,2007г, на Pavlina Petrova
Gwen-31,01,1978г,Gwen

 coldФевруари
Тихомира-12,02,1993г, на Svetla70

 coldМарт
Илина-20,03,2005г, на inka2005
Ицко-27,03,2005г, на iniici

  Nature Partly SunnyАприл
Георги-24,04,2008г, на Gwen
Асен и Кристиан-26,04,2006г, на jinjer_78

 1swingМай
Светла-04,05,1970г, Svetla70
Цвета-08,05,1975г, MammaT
Атанас-12,05,2000г, на Pavlina Petrova

  Nature SunnyЮни
Дейвид-02,06,2004г, на m_tania
Боряна-04,06,1987г, Borinka
Мирослав-20,06,2007г, на silvadge
Инна-23,06,1982г, iniici

  Nature SunnyЮли
Силвия-13,07,1982г, Silvadge
Никола-17,07,2008г на Евридик@
Анелия-28,07,1979г, AIR
Клементина-31,07,1999 на MammaT

  Nature SunnyАвгуст
Таня-11,08,,,,,,,,,,, inka2005
Даниела-16,08,1978г, jinjer_78
Грета-28,08,1980г, smarfieta9
Павлина-28,08,1980г, Pavlina Petrova

  umbrellaСептември
Тано-10,09,2004г,  на Gwen
Петьо-24,09,2000г, на  Dora Petkova
Радостин-25,09,2006г, на AIR

  umbrellaОктомври
Стоян-03,10,2007г,-на bbibbi
Ива-04,10,1984г, iva_angel
Рая-20,10,2007г, на Borinka
Биляна-25,10,1980г, bbibbi
Станка-27,10,1979г, m_tania

 coldНоември
Михаил-23,11,2006г, на  Dora Petkova

 Nature SnowmanДекември


Стари теми:
1Мами от Чирпан къде сте,хайде във форума влезте-1
2Eсенен вятър повява и панаира в Чирпан се явява!2
3Чирпански мами на сам елате!3

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 13:43 от jinjer_78

# 1
  • Мнения: 772
Пу първа! Simple Smile

# 2
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честит имен на всички именници и от мен!!! Да са живи и здрави,много късмет,щастие и любов!!Да не  забравя да поздравя всички банкери и моряци,които днес също имат префесионален празник!!!!
Аз днес ще направя скумрия на скара с пържени картофи,че не съм много по шарана,все ми мирише на тиня... Sad
За банкетите,аз съм другия петък на 12,ще празнуваме банкерския праник и Коледа наведнъж,вече чакам с нетърпение да дойде момента.После ще пускам снимки Wink
Ами това е за сега от мен,сложила съм софрата и след малко сядаме!!!
Весел празник на всички празнуващи!!!

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 20:31 от inka2005

# 3
  • Мнения: 11
Пу за мен!
Отдавна не съм писала,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!!!!!!!!!!!!!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА !!!!!!!

Съжалявам за срещата ,че не се е състояла.
Смърфиетка, стискай още малко,не остана.
Добре дошла Юлия,не се сещам коя си,но много ще се радвам да се запознаем някой път Hug.
На нас ни никне зъбче и пак не сме на ясла Whistling.Горкото ми бебче много го мъчат тия зъби(докато поникнат ще се измъчи Embarassed Shocked)
Много се радвам,че много сте писали и честито за новата темичка  bouquet,Джинджи ,страхотна е!Кога успяваш още ти се чудя.Аз в къщи ли съм с децата и дори само с малкия не мога да седна хич,да не го говорим за сядане пред компа.Постоянно нещо правя ,прибирам,готвя,уча с баткото или играя с малкия,но не мога да седна.И две седмици все така ми се пада ,че съм все с децата и уж мъжо ми си е  вкъщи , а все съм сама и все  нещо върша #Crazy ooooh! Twisted Evil #2gunfire #Cussing out.Направо не знам ,така се чувствам изморена .....
И не ми стига това ами и лихвите дигнали и пак на червено,точно по празниците и парите закъсняват,нашите стачкуват(сигурно сте чули по новините)и много зле изпращаме новата година Twisted Evil Close

Но дано Новата да е по-добра от старата,нали това си пожелаваме всеки път.
Стига от мен,че се отплеснах.Лека вечер на всички и бъдете много щастливи и ЗДРАВИ!!!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 1 149
Много хубава темичка,цопвам се и аз при вас Peace

# 5
  • Мнения: 11
Хайде ставай те поспаланки! newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang smile3521Днес е неделя,ден за почивка,а аз имам много работа пак.
Но нищо,за сметка на това на вън е прекрасно време.
Хайде лек и успешен ден от мен smile3525 newsm51 newsm47 atwork clean prostor baloni People Santa Close-mas:  madnoel santa2

# 6
  • Мнения: 26
Айде и аз да се запиша набързо.
Павлинка, ми то полза от мъжете в къщи никаква няма мен ако питаш. Ама  аз ще се въздържа от коментар, че ако почна не мога да се спра Grinning
В София времето е отвратително Sad Ако беше хубаво излизам с детето навън и хич не ме интересува дали е изчистено и дали е сготвено.
Ееее, я да ви се похваля- моя мързеланко взе, че проходи преди два дена. Още пълзи на дълги дестинации, но общо взето се пуска и сам да ходи.
Е няма спокойно стоене на компютъра Twisted Evil До скоро!!!

# 7
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И при нас времето е страхотно,!!!!
Аз сутринта набързо направих една офънзива и изчистихме дружно,докато чистих сготвих една леща и излетяхме бързо на разходка,че такова време не  се изтърва.Разходихихме се и сега сме се запътили към леглото...... Laughing
После започва неделното приготовление за понеделник-къпане,гладене.......и т.н. Mr. GreenНяма начин!!!
Айде,до скоро!!!!

# 8
  • Мнения: 58
ето ме и мен
вчера от обед бях на моабети, никога не съм хокала толкова много от едно гости на друго ,но пък беше много забавно
браво Диде много хубаво си оформила новата тема,само че не мога да разгледам снимките
и да си призная срам ,не срам аз не мога да свалям филми като вас и не смея да рискувам
предложете и някоя игра за моя голям малчуган

# 9
  • Мнения: 286
Добре де Доре как не можеш да ги разгледаш,като кликнеш върху фотоапаратчето или надписа-Първа форумска среща и то веднага ти отваря албума в моят сайт Peace
Танче,пък при нас времето беше ту вали ту духа вятър и общо взето ние в къщи си го изкарахме с изключение на едно кафе сутринта с децата Simple Smile
Биби,честито ходещи крачета,сега вече няма спокойствие,не че преди си имала де,но поне си знаеш че не може да отиде сам тук там а сега се започва съветвам те слагай ключове и заключалки на врати,хладилници и каквото там се сещащ Naughty
Павлинче,ти си го ударила на чистка днес и Танчето и тя,Дорето на моабети а аз неправя нищо освен че сто пъти поне смених Асен който се напикава и нааква в гащите нарочно ли незнам само за да му обръщам внимание ли Crossing Arms
Така ме ядосваха днес че не спаха накрая и сега преди малко заспа Криси,Аси не е и се чузи каква щуротия да направи,днес така ме бяха влудили че ги оставих уж да спят ,всъщност те щурееха в леглата де и аз влязох да се къпя и какво ли не ми мина през главата че може да направят докато изляза и добре че единственото беше че бяха изляли една кутия натурален сок на килима и това беше тяхното гьолче като след дъжд,шляпаха тичаха през него размазваха караха коли и каквото се сетите бъркаха и се цапаха по косите абе лудница ви казвам,,,,,,,,
Хора нещо не ми идва коледното настроение изобщо не ми се окрасява и съм хипер нервна постоянно Sick #Crazy Sick

# 10
  • Мнения: 772
ето ме и мен
вчера от обед бях на моабети, никога не съм хокала толкова много от едно гости на друго ,но пък беше много забавно
браво Диде много хубаво си оформила новата тема,само че не мога да разгледам снимките
и да си призная срам ,не срам аз не мога да свалям филми като вас и не смея да рискувам
предложете и някоя игра за моя голям малчуган


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343461.0

# 11
  • Мнения: 286
Е добре де ама Янче аз гледам много филми бяха дадени ама мисля че не мога да ги изтегля без регистрация в замунда или арена,а не ми дава да се регна аз преди имах и в двете но,,,,,,,, newsm78

# 12
  • Мнения: 11
 :ooooh:Ole Djindji i az sym taka,nikakvo koledno nastoenie i az o6te ne sym okrasila.Samo wadq i prebiram elhi i ni6to ne predpriemam.
Az da popitam ne6to nqkoi be6e pisal za edna programa za risunku,4e moeto malkoto mnogo iska da pi6e na pc-to.Pratetiq pak Hug
 :peace:Izvinqvam se 4e pi6a taka ,ama na laptopa o6te ne sme go napravili da pi6e na BG. #2gunfire
 #Cussing out #2gunfire :ooooh:Of tezi myje,taka me qdosvat,`e i mnogoooooooooooo celi 3-ma.Momi4eta ne trqbva da im se dvame.Dnes kato se razvikah,nemogat da pomagat li #2gunfire :twisted:Nasko sybra wsi4ki igra4ki,pribra si izgladenite drehi,dori se izkypa sam i si sybra 4antata.Taka 4e.... Wink

# 13
  • Мнения: 58
БРАВО ЯНА , smile3501доста си се постарала ,ще прегледам какво мога да предложа на голямато ми синче

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 20:28 от Dora Petkova

# 14
  • Мнения: 772
:ooooh:Ole Djindji i az sym taka,nikakvo koledno nastoenie i az o6te ne sym okrasila.Samo wadq i prebiram elhi i ni6to ne predpriemam.
Az da popitam ne6to nqkoi be6e pisal za edna programa za risunku,4e moeto malkoto mnogo iska da pi6e na pc-to.Pratetiq pak Hug
 :peace:Izvinqvam se 4e pi6a taka ,ama na laptopa o6te ne sme go napravili da pi6e na BG. #2gunfire
 #Cussing out #2gunfire :ooooh:Of tezi myje,taka me qdosvat,`e i mnogoooooooooooo celi 3-ma.Momi4eta ne trqbva da im se dvame.Dnes kato se razvikah,nemogat da pomagat li #2gunfire :twisted:Nasko sybra wsi4ki igra4ki,pribra si izgladenite drehi,dori se izkypa sam i si sybra 4antata.Taka 4e.... Wink

Ето  бебешки игри -

http://www.kneebouncers.com/kneebouncers.html
http://www.fisher-price.com/us/playtime/games/infantGames_A_SS.asp
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2322&e=activityDetail … &maxRelAge=24
http://www.babygamer.com/
http://www.fisher-price.com/us/fun/games/abczoo/default.asp

Общи условия

Активация на акаунт