Супа с елхичка

  • 1 275
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Една много лесна и ефектна супа за празничната трапеза, радост за малки и големи  Simple Smile



Правите си някаква  гъста червена супа - доматена,морковена, тиквено-морковена или просто обикновено картофено пюре. Пасирате малко грах от консерва. Сипвате супата/пюрето, отгоре с лъжица нанасяте един дебел ред от зеленото пюре. С дръжка на малка лъжичка разстилате странично клоните. Изобщо не е трудно. Поръсвате внимателно само върху елхичката сух или пресен копър, пак с дръжката на лъжичката капвате на капки топки за украса - кетчуп, сметана, изцедено кисело мляко. Това е  Flutter

# 1
  • Мнения: 2 126
Чудесна е!Браво!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 596
Много е красиво! Heart Eyes
Сигурно и много вкусно! Hug

# 3
  • Мнения: 1 174
Блонди,ти май си в състояние да нахраниш с апетит и най-злоядото дете?И какви вкусотий измисляш!Неизчерпаема си май.  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 830
Много добра идея. Браво пак на Блонди.  bouquet

# 5
  • Мнения: 27 524
Идеята е от едно списание, но там беше толкова сложно измислено, че е абсурд да се захвана.  Crazy Аз си го преправих  Simple Smile

# 6
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Много е интересно. Наскоро правих крем супа от картофи и червена леща и придоби подобен цвят. Като се сложи по - малко вода ще стане и по - гъста и би могла да се използва за тази рецепта. Ще я пробвам.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 777
Страхотно!Никога не бих се сетила... Embarassed Блонди, smile3501!

# 8
  • Мнения: 1 906
Много оригинално   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 034
страхотна е, браво !

# 10
  • Мнения: 1 877
Шапка ти свалям, как ти се занимава с такива декорацийки! Peace И на мен ми се иска да отделям повече време за готвене, но май гледам да е бързо и вкусно  и не гледам много,много  външния вид.

# 11
  • Мнения: 5 183
Това дори моят злояд син ще го яде!
Знам ли пък, може да не ми даде да разваля елхичката  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 9 973
 Grinning много оригинално!Браво Hug

# 13
  • Мнения: 1 197
Браво,много е ефектна супичката!!!

Общи условия

Активация на акаунт