хубав парфюм до 50лв.!!!

  • 10 928
  • 40
  •   1
Отговори
 Искам да си купя ка4ествен парфюм за до 50-60 лева голяма разфасовка,..искам да е траен,интересен,но да не е тежък,..но траен.Може ли да ме посъветвате newsm78!Понеже знам,4е е въпрос на вкус ще си харесам нещо аз,но 4акам предложения за моите критерии-виждам,4е тук има много любители на ароматите!!!след няколко дни ще ходя да и избера в бонжур.4акам предложения  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 243
Поне кажи аромати, които досега са ти харесвали - така с твоето описание могат да изредят 101 парфюма, които на нас са ни интересни, пък на теб изобщо да не ти пасват. Влез в специализираната тема, попрочети - ще ти е от полза!  Peace

# 2
  • Мнения: 2 414
За такава цена ще си намериш трудно парфюм. Thinking
Аз много харесвам Cat Deluxe At Night на Naomi Campbell-той е горе-долу в тази ценова категория.(EDT 60ml.    64.00 лв.)
За тези пари можеш да разгледаш и парфюмите на Mexx,Benetton,Puma. Peace

# 3
  • Мнения: 284
sergio tacchini  Peace На мен лично много ми допадат, ползвала съм 2-3 вида  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 22 343
Най-добре е първо да отидеш да пробваш и така да решиш. Абсурдно е да се препоръча така аромат, още повече пък и когато трябва да се съобразява с цена.
За тези пари можеш да си купиш хубав парфюм, но голяма разфасовка (75-100мл) трудна работа.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за 41лв. си взех тестер на Elizabeth Arden Медитеранеу 100мл. edp

# 6
  • Мнения: 3 634
Пробвай в Ив Роше. Аз лично харесвам една серия "Бамбук".  Peace

# 7
  • Мнения: 214
Предложение от мен Just Cavalli Her.Виж тук www.donna.bg,можеш да го пробваш в някой МОЛ и после да поръчаш от тук.Аз от около 2 години поръчвам от този сайт и дамски и мъжки и не е имало проблеми!Много са коректни!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 651
Бих те насочила да се ориентираш към пазаруване онлайн, имаше такава тема с надеждни сайтове, български имам предвид. Аз лично ползвам няколко и досега не съм имала оплаквания от ментета или некоректност. Цените са определено по-ниски, отколкото в магазин. Бих ти препоръчала да подходиш по обратния начин - разгледай в сайта, набележи си няколко заглавия, след което се разходи по парфюмериите и пробвай. Съвсем не е невъзможно, при това доста по-класни марки от Ив Роше. Ако купуваш за себе си, помисли дали не би ползвала тестер, качеството е абсолютно идентично, няма шарена кутийка, понякога и капачка (не винаги, зависи от марката). Добре е наистина да кажеш какво си ползвала досега или ти е харесало на друг, за да се предложи нещо сходно.
  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 243
Бих те насочила да се ориентираш към пазаруване онлайн, имаше такава тема с надеждни сайтове, български имам предвид. Аз лично ползвам няколко и досега не съм имала оплаквания от ментета или некоректност. Цените са определено по-ниски, отколкото в магазин. Бих ти препоръчала да подходиш по обратния начин - разгледай в сайта, набележи си няколко заглавия, след което се разходи по парфюмериите и пробвай. Съвсем не е невъзможно, при това доста по-класни марки от Ив Роше. Ако купуваш за себе си, помисли дали не би ползвала тестер, качеството е абсолютно идентично, няма шарена кутийка, понякога и капачка (не винаги, зависи от марката). Добре е наистина да кажеш какво си ползвала досега или ти е харесало на друг, за да се предложи нещо сходно.
  bouquet

Exactly!  Peace
www.megashop.bg  или  www.get.bg - тук има и описания на парфюмите, които биха ти помогнали!

# 10
  • Мнения: 3 634
О, аз чак сега прочетох условието за качествен, траен, в голяма разфасовка и до 50лв!
Незнам за такъв магазин или парфюм.

# 11
  • Мнения: 286
Аз си поръчвам оттук:
www.parfiumite.com
.Днес поръчвам утре парфюмчето е при мен.В момента има голямо намаление на всички.

# 12
  • Мнения: 3 447
Поръчвала съм тестер от тук, отговаря на всички условия  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 068
А може ли някой, който е поръчвал от Мегашоп да ми каже добри ли са тестерите при тях? Харесала съм си един парфюм на Фере и гледам, че тестер на голямата разфасовка струва 55 лв. и чак не ми се вярва и сега се чудя дали да го поръчам. Трайни ли са или са някои абсолютни ментета?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 276
А в момента в бюти зоната има комплект на Клиник 50мл за 62 лева-парфюм и лосион за тяло

Общи условия

Активация на акаунт