Готино кожено яке,къде в Пловдив

  • 2 402
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Къде в Пловдив?!Тип спортно,вталено от този тип

  newsm78

# 1
  • Мнения: 224
Ейй, това наистина е готино.  Peace
Аз по принцип също исках да гледам и мислех да мина през някой магазин на Лутър, доколкото знам могат да правят и по поръчка, просто отиваш в производствената база и ти взимат мерки  Flutter , но не знам дали само на техни модели или можеш и нещо по твои идеи да поръчваш.  Thinking

# 2
  • Мнения: 83
и аз съм доволна от дрехите на Лутър. - доскоро шиеха и по поръчка, в магазина им на Цариградско шосе/ преди Скобелева майка /. а иначе има и фирмен магазин на други /не помня името на фирмата /, който се намира в началото на "Руски" -от гарата в посока четвъртък пазара, от дясната страна, буквално на метри от колелото. -имат голямо разнообразие и от материали, шият и с клиентски кожи.
 Simple Smile това е от мен, дано съм била полезна Wink

# 3
  • Мнения: 2
gerry_1912, а тези на снимките откъде са? Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 110
gerry_1912, а тези на снимките откъде са? Simple Smile

http://www.moto-zone.net/ от тук ги взех,но не видях дали в Пловдив имат магазин.Иначе от вътре са с терможилетка а - у,абе екстри Simple Smile monikam_1  този за Руски го знам,но бях изключила за него трябва да ги погледна,но се съмнявам да имат такъв тип спортно,и все пак ще погледна Simple Smile .Благодаря за отговорите момичета   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 414
И аз се интересувам,но за София. Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 535
До сега не бях се заглеждала, но там наистина има хубави якета.....и не само  Crazy
Офис-склад:
гр. Казанлък
ул. "Хаджи Димитър" 10

За информация:
0886 316909
0888 874994

E-mail: moto@zonebg.com
ICQ :69253274 -
ICQ :461571711 -

Ето им ги координатите

Общи условия

Активация на акаунт