? за детския шампоан на Weleda

  • 1 177
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Ползвали ли стего и ако да какъв е на цвят и пени ли се? Защото купих от Санита един който е със странен цвят - кафяв, и все едно си изливам мръсна вода в ръката...нито е мазен, нито гъст, нито се пени (питам за шампоана а не за крем шампоана)

# 1
  • Мнения: 53
Ползвала съм "душ -гел и шампоан с невен" и "измиващо мляко с невен и билкови екстракти" на Веледа. Като душ гел шампоана е в тубичка а измиващото мляко е в шише. Пояснявам така подробно защото ми се струва че си взела второто а именно измиващо мляко което има такъв светлокафяв цвят но то е продукт който се добавя към водата във ваничката на бебето и определено не се пени. На опаковката пишеше че способства за спокоен сън и облекчава раздразнена кожа и възпаления. А душ гелът определено е бял на цвят и се пени умерено. Всъщност ако не се лъжа от измивните средства за бебе на Веледа само това се предлага на пазара.

Сори че стана толкова дълго но дано да помогнах.

# 2
  • София
  • Мнения: 752
Много благодаря за отговора, явно объркването ми е, защото на шишето от Щатите пишеше CreamBath, а това което внасят тук от Германия само Bad но с превод измиващо мляко и аз реших, че трябва да е едно и също, но уви.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм ползвала

# 4
  • Мнения: 1 919
не съм ползвала, но защо не попиташ пак в аптеката. Някой детски продукти не правят пяна, да не би този да е такъв?

# 5
  • Мнения: 9 973
и аз не съм ползвала,но в аптеката наистина трябва да знаят

# 6
  • Мнения: 4 017
Надежда, неотдавна имаше специална тема за продуктите на Веледа – с консултант, представител за България. (ако ти се рови назад, потърси)
Това че шампоанът не се пени, за мен не е проблем, аз ползвам Клоран и той не се пени също
Тъй като се продават в Бг едва отскоро,  рядко се намират майки, които да пишат, че са ползвали. Аз също не съм, но от прочетеното не само тук, вярвам че са добра козметика и не бих допуснала, че си попаднала на неистински продукт.

# 7
  • Мнения: 395
това което внасят тук от Германия само Bad но с превод измиващо мляко и аз реших, че трябва да е едно и също, но уви.
Точно във водата се слага. Купих си от Германия повечето продукти на Веледа за бебето и в началото като ги разглеждах по същият начин се обърках.

Общи условия

Активация на акаунт