Стрии при втора бременност

  • 3 828
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Към мамите, които са били бременни поне 2 пъти  Grinning - появиха ли ви се нови стрии при втората бременност и къде?
На мен първия път ми се появиха само по гърдите, но сега съм малко по-напред с килцата и започвам да се тревожа вече и за корема и краката...

# 1
  • София
  • Мнения: 5 745
Уау! Поздравления за малката разлика първо  Grinning
На мен все още не са ми се появили нови стрии, но от предната си имам на корема  Tired

# 2
  • Мнения: 4 292
Аз и от двете бременности няма стрии, но качих малко килограми. Мажех се по няколко пъти дневно с бебешко олио, но не знам дали това е повлияло реално. Със сигурност, обаче, не е ген, защото майка ми има много стрии.
Лека бременност!

# 3
  • Мнения: 498
И при двете бременности не ми се появиха стрии,килата които качих не бяха малко- по 20 кг. на всяка бременност.След раждането пъс светкавично си свалях килограмите,а сега съм по-слаба от всякога.Не съм се мазала с нищо.Може и до тип кожа да е.
Пожелавам ти лека бременност,да не ти се появят стрии и накрая успешно раждане Hug 

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Появиха ми се през първата бременност,през втората не

# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Появиха ми се през първата бременност,през втората не
И при мен така, но втория път качих и по-малко килограми.

# 6
  • Мнения: 249
През първата бременност м и се появиха по корема и бедрата. През втората не, въпреки че качих малко повече килограми

# 7
  • Мнения: 2 957
През първата бременност корема ми се нацепи страшно много.
Сега вторият път си мислех, че повече от това не може, но се появиха нови стрии над пъпа  Sad

# 8
  • Мнения: 9 973
аз през първата нямах,сега ще видим  Confused

# 9
  • Мнения: 96
 И двата пъти се разминах без стрии.

# 10
  • Мнения: X
Да, появиха ми се. По корема. С  първата нямах. Този път бебето беше по-голямо и заради тесния ми таз, всичко изскача навън и корема ми беше невъобразимо голям.

# 11
  • Мнения: 9 776
При първата бременност не Naughty. Сега при втората ми се появиха две около пъпа, но бебето адски опъваше точно там Laughing. Мисля, че си е до кожа и ген, не до килограми толкова.

# 12
  • Мнения: 1 121
При първата ми бременност не ми се появиха, а качих около 20 кг. Засега още нямам, пък ще видим, засега съм качила 12 кила.

# 13
  • Мнения: 941
при първата бременност качих повече кила отколкото през втората, но пък имах съвсем малко стрии на гърдите и малко на бедрата, през втораа бременност обаче получих много стрии на корема и бедрата, не знам на какво се дължи това, уж качих малко килограми

# 14
  • Мнения: 2 090
Все още нямам fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт