Епилатор с приставка за деликатни зони?

  • 6 309
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте момичета, от доста години ползвам епилатор на Philips и съм доста доволна,но оглеждайки се за коледен подарък забелязах, че някои нови епилатори имат приставка за деликатни зони.

Та въпросът ми е към ползвалите-става ли за триъгълник тази приствака и ако може да споделите впеатления от определени марки/модел?

Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 779
 имам такава приставка към модел на филипс.излишна е,не я ползвам,защото не ми е ефективна Peace

# 2
  • Мнения: 451
Епилатор на ''деликатните зони'', независимо с приставка или без, е като някое индианско мъчение ooooh! По-добре не си го причинявай...

# 3
  • Мнения: 568
И моя е Филипс с приставка за деликатни зони. Пробвах и с нея и без нея - и все си е мъка  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 175
Единствената функция на тази приставка е да стеснява зоната на епилиране. Не си струва  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 238
В тази връзка, четох, че има такива епилатори, с бръснеща глава, и с представка за намаляване дължината на косъмчетата. Ако някой има нещо подобно, моля нека да сподели!!!  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 472
Имам на Браун с приставка за обезболяване или както там се водеше (жълтия модел). Ползвам си го без проблем за подмишници, а в началото и за бикини зоната, но почнаха да ми се появяват много врастнали косъмчета и спрях.
Лично аз не виждам за себе си смисъла от допълнителна приставка за деликатните зони струва ми се рекламен трик.

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
И моя е Филипс с приставка за деликатни зони. Пробвах и с нея и без нея - и все си е мъка  Rolling Eyes

И при мен така, голяма мъка. Май ще преминавам на приставката за бръснене, макар че и това не си е работа.

# 8
  • Мнения: 56
Записвам се да следя темата, защото и аз си търся нов епилатор. Мислех да пускам тема, но видях, че са ме изпреварили. Аз имам на филипс от около 7години и съм много доволна, но тъй като от няколко месеца започнах да си махам и космите на целия триъгълник с него реших да си потърся нов с приставка за интимните зони. Виждам, че няма кой знае какви отзиви. А тези с обезболяващата приставка заслужават ли си?

# 9
  • Мнения: 1 906
Епилатор на ''деликатните зони'', независимо с приставка или без, е като някое индианско мъчение ooooh! По-добре не си го причинявай...
Подкрепям с две ръце!!!

# 10
  • Мнения: 377
Единствената функция на тази приставка е да стеснява зоната на епилиране. Не си струва  Peace

С първата част съм съгласна, но за мен си струва да има отделна приставка. Освен, че е по-тясна, самите пинсети са по-малко, а когато дърпа по-малко косми наведнъж определено боли по-малко.

# 11
  • Мнения: 641
Приставката не върши работа.Болката със и без приставка е еднаква.Мен по принцип не ме боли защото от 10г си бъркам по всички интимни зони,но има и девойки който много ги боли.

# 12
  • Мнения: 14 654
Има една друга много полезна машинка за поддържане на деликатните зони. Електрическа дамска самобръсначка, с възможност и за подстригване. Няма болки, зачервяване и врастващи косми.

# 13
  • Мнения: 568
Има една друга много полезна машинка за поддържане на деликатните зони. Електрическа дамска самобръсначка, с възможност и за подстригване. Няма болки, зачервяване и врастващи косми.

Моя приятелка си купи такава и много я хвали. Бързо, гладко, чисто и безболезнено. Нейната е водоустойчива и си я ползва докато си взима душ...

# 14
  • Мнения: 641
Има една друга много полезна машинка за поддържане на деликатните зони. Електрическа дамска самобръсначка, с възможност и за подстригване. Няма болки, зачервяване и врастващи косми.
Вярно ли да е това?
Аз имам и такова,но не съм го ползвала,все си мисля,че косъмчетата като поникнат ще сърбят и ще станат твърди.
И няма ли два дни след като ги махна да поникнат пак?

Общи условия

Активация на акаунт