Смяна на шишета за хранене с АМ

  • 5 055
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте! Въпросът ми е колко време използвате шишетата за хранене с АМ?

# 1
  • Мнения: 6 713
Сменям ги на 2-3 месеца, защото много се надраскват! Не знам как става?! newsm78 #Crazy

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Само бибероните сменям,колкото и да е смешно.

# 3
  • Мнения: 1 512
Сменям ги на 3 месеца.То и да не ти се иска трябва да ги смениш,защото с възрастта се увеличава и количеството мляко и съответно ти трябва по голямо шише.А пък и освен това от хигиенна и естетическа гледна точка.Не е много приятно да виждаш захабено,надрацкано шише с изтрити надписи.

# 4
  • Мнения: 27 524
Бибероните на 3, шишетата - на 6 месеца  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 433
Бибероните на 3, шишетата - на 6 месеца  Simple Smile
и аз така.

сега като се сетя всяка седмица такива теми Laughing

# 6
  • Мнения: 3 993
Моята дъщеря скоро ще стане на 7 месеца. Ние сме със стъклени шишета и тях още не съм сменяла. Бибероните ги смених веднъж до сега, някъде в 4-ия месец беше, когато видях, че са захабени (ние бяхме на смесено хранене първите 4 месеца),скоро ще ги сменям пак. Според мен има значение колко шишета и биберони имаш в обръщение, аз имам много в обръщение(10-12) и по-бавно се захабяват. Ако имаш само 2 примерно, по-бързо ще се "амортизират" и трябва по-често да ги сменяш.

# 7
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сменям ги на 2-3 месеца , надраскват ми се от четката , с която ги мия

# 8
  • София
  • Мнения: 23 072
Бибероните на 3, шишетата - на 6 месеца  Simple Smile
И аз така направих с шишетата, малко преди малката да стане на 6 мес. Въобще не бяха надраскани, просто им беше време за смяна поради други причини. Бибероните ги сменям по-често  Peace

# 9
  • Мнения: 498
Само бибероните сменям,колкото и да е смешно.
Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сменяла съм само бибероните

# 11
  • Мнения: 104
Бибероните - на з месеца,а шишетата-различно.Тези на "Lindam"- по често,защото доскоро стерилизирах и основата,а то не трябвало.Чак сега направиха превод на български, в англииския мисля че пишеше че всичко се стерилизира. Както и да е заради основата,която видимо се захабява ги сменям често-не се отказвам от тях защото са несравнимо по добри от най прехвалените"Avent". Имам и от тях,защото ги бях купила вече,когато разбрах за "Lindam" и понеже почти не ги използвам,сменям бибероните с по голям размер.
Понеже никъде не съм срещала досега коментар за "Lindam" ще ми е интересно все пак дали има други мами ползващи този вид и дали са доволни. Моето бебче никога не се е оливало с техните биберони(докато с "Avent-редовно"), антиколиковата им система наистина работи(убедих се в това на 100%)-просто са най добрите.

# 12
  • Мнения: 2 334
Сменям бибероните на 3 месеца а шишетата някъде на 4-5 месеца  Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз ползвам стъклени шишета и не се налага да ги сменям. Сменям бибероните на 2-3 мес.

# 14
  • Мнения: 4 335
Доста често ги сменям,на месец-два шишетата Peace

Общи условия

Активация на акаунт