Моля за препоръка за добър Личен лекар в 20ДКЦ-Борово

  • 8 632
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Моля да ми препоръчате добър личен лекар ва 20 ДКЦ. newsm78

# 1
  • Мнения: 166
Аз съм много доволна от д-р Йосифова.

# 2
  • Мнения: 8
Мога да ти препоръчам много добра лична лекарка,тя е и със специалност педиатър, което е по-рядко срещано. Кабинета и е в ж.к. Борово, ул. Родопски извор, бл. 234, това е срещу една пицария Del Sole. Казва се д-р Евгения Попова. Тя скоро се премести там и кабинета е много хубав, най-важното е, че не мразнеш като в поликлиниката, а и докторката е много добра. Успех

# 3
  • Мнения: 23
Д-р Матеева - тя е и педиатър. Кабинетът и се намира на 2-ри етаж, коридора срещу стълбите. Мисля, че беше 223 кабинет.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Д-р Матеева - тя е и педиатър. Кабинетът и се намира на 2-ри етаж, коридора срещу стълбите. Мисля, че беше 223 кабинет.

д-р Матеева щях да избирам за педиатър на бебка, но след като разбрах че жената събота и неделя просто си изключва телефона веднага се пренасочих към д-р Томов, от когото за момента съм много доволна! Но д-р Матеева може и да е добра за личен лекар, но ми се искаше за бебенцето си да имам лекар, на когото знам че мога да разчитам дори и в почивните дни  Peace

# 5
  • Мнения: 23
Ами така е, тя събота и неделя не работи. Ние нашата бебка затова я водиме в "Токуда".

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В 20 ДКЦ няма добър педиатър. Единствено д.р Алшех е добра, но първо при нея много се чака, второ тя е за възрастни.
То изобщо 20 ДКЦ  и специалисти няма добри, пълно падение е.

Общи условия

Активация на акаунт