Мъж и зодия Везни ?

  • 23 719
  • 71
  •   1
Отговори
Кои са на характерните черти на представителите от зодия Везни, които живеят заедно с вас?
Ангел или Демон? Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Кои са на характерните черти на представителите от зодия Везни, които живеят заедно с вас?
Ангел или Демон? Mr. Green
Майка ми е Везни, баща ми, свекърва ми, мъжа ми и шефа ми. Повечето приятелки също. Честно казано едвам я дишам тая зодия. Особено, родените след 6 октомври. Много променливи настроения, безпричнни избухвания и т.н.
Не че съм цвете за мирисане: рибо-воделй съм  Mr. Green

# 2
От това, което съм чела в една много стара книга си спомням, че Везните се делят на - Артисти, Капризни и Търсещи справедливост.
Но книгата си е книга, а да го имаш в къщи е друго.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
Майка ми е Везни, баща ми, свекърва ми, мъжа ми и шефа ми. Повечето приятелки също. Честно казано едвам я дишам тая зодия.
Разведи се, откажи се от родителите си и напусни работа. И ще дишаш свободно.

По въпроса на авторката- и двете. И Ангел и Демон.
Може да превърне животът ти в рай, или в кошмар, средно положение няма.

# 4
  • Мнения: 1 432
От кога я чаках тази тема..... Mr. Green
С мъж везни мога да правя само едно нещо.......за друго не стават , 'щото не им цепи брадвата на едно и също място. Несериозни са  Tired

# 5
  • Мнения: 3 371
Майка ми е Везни, баща ми, свекърва ми, мъжа ми и шефа ми. Повечето приятелки също. Честно казано едвам я дишам тая зодия.
Разведи се, откажи се от родителите си и напусни работа. И ще дишаш свободно.

По въпроса на авторката- и двете. И Ангел и Демон.
Може да превърне животът ти в рай, или в кошмар, средно положение няма.

абсолютно вярно  Grinning  Grinning  Grinning

# 6
  • Мнения: 22
Ха ха ха!
Сладурчета непредсказуеми.
От едната до другата крайност!
Като са добри са много добри и мили, а като ми кипне- да не си им пред очите.
Поне мойта везничка е такава.

# 7
  • Мнения: 474
От кога я чаках тази тема..... Mr. Green
С мъж везни мога да правя само едно нещо  .......за друго не стават , 'щото не им цепи брадвата на едно и също място. Несериозни са  Tired
Aaaaaaaaaaaa моля, моля  Naughty  Wink..... и аз съм Везни и мъжо е Везни.... последното което бих казала е, че е несериозен, даже напротив.... 
 
....... Везните се делят на - Артисти, Капризни и Търсещи справедливост.
Всичко в пакет.......
Jab4e - права си отвсякъде..... Peace

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжо ми е зодия везни  Grinning пу-пу до сега оплаквания нЕмам и от към сеХс , внимание ...и слава богу не е мързелив  Wink  нито пък стисльо  (няма по-лошо от стиснат мъж)

Има нещо вярно в горните мнения че като им кипне ....са отвратни, но моя рядко го прави 'щото после последствията са "лоши"  с такова ОвЧе като менИ  Crazy


Обобщено: Везни-мъж готина зодия ...но всичко си зависи и от жИната до него  Peace

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 14:15 от Desss

# 9
  • Мнения: 3 216
От кога я чаках тази тема..... Mr. Green
И аз,и аз... smile3508 smile3508 smile3508
Мьжа ми е везни,баща ми беше везни. И двамата си приличат страшно много.
Трудно взимат решения,колебаят се,аз сьм човек на действието-львица- и това страшно ме изнервя. Ужасно мьлчаливи,много трудно споделят и говорят за себе си и чувствата си.
Изключителн ценят красотата. Творчески личности.
И двамата имат едно черта ,заради която ги обожавам-благородство

Ще допьлвам още Wink

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 15:27 от kremena

# 10
  • Мнения: 919
Като са добри са много добри и мили, а като ми кипне- да не си им пред очите.
Поне мойта везничка е такава.
Много точно казано. Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 323
Мъжете Везни-големи кавалери,нежни,мили,неустоими,много добри любовници.Единствената им лоша черта е ,че не искат да са мъже само за 1 жена.
Жените Везни-не познавам по-странни хора.Винаги те да са отгоре,да спорят с човек,ей така от любов към спорта.Но като съпруги и майки-са супер точни.
Лоша черта и на мъжете,и на жените е,че са хора колебливи.Скъсват ти нервите докато вземат решение. #Cussing out


# 12
Това което аз съм забелязала, че много често се впускат в 2-3 паралелни връзки, защото имат много големи изисквания към външния вид на жената и в същото време държат много на духовната и интелектуална връзка. Не могат да намерят само една жена, която да им насмогне на изискванията. Естествено се прикриват зад приятелските отношения, когато става въпрос за интелектуална връзка, но често забъркват емоционални каши.
Обичат да защитават загубени каузи в политиката да речем или въпроси свързани с религия, семейство.
Могат да бъдат с една жена, ако е много богата и да забравят за изискванията си  Laughing
Понякога имат такива фантазьорски идеи в работата си, че сами си вярват. Надценяват се.

# 13
  • Мнения: 1 432
Мъжете Везни-големи кавалери,нежни,мили,неустоими,много добри любовници.Единствената им лоша черта е ,че не искат да са мъже само за 1 жена.





Абсолютно вярно.

# 14
  • Мнения: 37
Mъжът ми е везни , голяямо чудене пада ако трябва да се взима решение за нещо.Все чакат да ги бутнеш, иначе за кроене на планове са първи.От друга страна е мил и грижовен към мен и детето.

Общи условия

Активация на акаунт