След 8 месеца се оказва,че пак съм бременна!

  • 7 163
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Закъсняваше ми с 6 дни.
Днес си направих тест,но въобще не мислехме,че ще е положителен...
И хоп!Изненада!
Въбще не знам хубава или лоша!
Вероятно се е случило миналата седмица при последния полов контакт.
Ако мога да избягам от това положение...занм ли?
Някакви хапчета нещо...сега само това ми се върти из главата.
Много рано се появи втората бременност,много  Cry

# 1
  • Мнения: 9 973
не ти е рано мила,докато родиш,това дете ще е пораснало.
Има една мама-Марти 24 тя забременя с бебе та 5 м. и сега скоро ще ражда.Виж в темата за породените деца.Там ще ти кажат някои неща.Не махай бебето,но както си прецениш

# 2
  • Мнения: 1 733
Аз бих ти казала честито.
И, не се сърди, но много неадекватно ми звучи това
Ако мога да избягам от това положение...занм ли?
Някакви хапчета нещо...сега само това ми се върти из главата.

..., изречено от жена, която вече е раждала веднъж.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 028
хапчета вече не вършат работа...решението е аборт.
хапчета и други мерки се взимат превантивно...или до 2 денонощи след половия акт....

# 4
  • Мнения: 27 524
И ние не знаем.  Grinning Освен вие двамата, няма кой друг вместо вас да даде нито съвет, нито вземе решението. И да го търсиш тук е малко несериозно  Wink
Вярвам, че си объркана, но когато не искаш втора бременност - има предпазни мерки. Не ти се карам  Hug, но съгласи се, че нито аз или някой друг може да ти каже да оставиш или не детето  Peace

# 5
  • Мнения: 9 814
Не пускай тъжни емотикони.
Знам, че е трудно да гледаш две деца с малка разлика.
Но приеми новия живот в теб като най-красивия коледен подарък.


Когато разбрах, че съм бременна дъщеря ми вече беше на 4 години и въпреки това първоначално пак се стреснах при мисълта, че ще ставам майка за втори път.

# 6
  • Мнения: 2 567
Кукличка, честито! Надявам се да задържиш бебето, ще ги изгледаш наведнъж, макар и трудно, но после ще си играят заедно!

# 7
  • Мнения: 439
 Hug Hug HugЧестито ,и аз бях в твото положение.Когато забременях големия беше също на 8 мес,като видях чертичките на теста  Rolling Eyesочите ми станаха мики маус,но решихме с таткото да го задържим и сега си имаме второ благодарно и послушно бебче
Пожелавам ти да вземеш правилното решение

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
Аз бих ти казала честито.
И, не се сърди, но много неадекватно ми звучи това
Ако мога да избягам от това положение...занм ли?
Някакви хапчета нещо...сега само това ми се върти из главата.

..., изречено от жена, която вече е раждала веднъж.

и като е родила какво....може да не иска повече...може да не иска точно сега...всеки си има правото.... кофти, че не са се пазили...но и при пазилите се понякога стават гафове....
Ако го роди и след още 8 месеца е пак бременна - пак ли да ражда...и до кога така.....????

Ако не им е сега момента, има решения....няма защо да се правят трагедии от това....
ако го задържи  - хубаво...

И при двата развоя - занапред по-старателно с пазенето Wink

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честито миличка, не е рано Hug

# 10
  • Мнения: 9 973
ела при нас,августинките,да ти вдъхнем малко кураж.И никакви черни помисли  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 27 524
и като е родила какво....може да не иска повече...може да не иска точно сега...всеки си има правото.... кофти, че не са се пазили...но и при пазилите се понякога стават гафове....
Ако го роди и след още 8 месеца е пак бременна - пак ли да ражда...и до кога така.....????

Ако не им е сега момента, има решения....няма защо да се правят трагедии от това....
ако го задържи  - хубаво...

Абсолютно съм съгласна  Peace

# 12
  • Мнения: 439
Грижата е двойна,но и радостта е двойна.Повярвай ми

# 13
  • Мнения: 2 172
И моето дете беше на 9 месеца като видях двете черти,но въобще не се оцъклих,а полудях от щастие  newsm44

# 14
  • Мнения: 1 733
Исках да кажа, че въпросът й издава некомпетентност, присъща повече на тийнеджърка, а не на зряла жена, която вече има дете и семейство.
За да е положителен тестът, това означава, че са минали 14 дни от оплождането. Няма как да не знаеш, че хапчетата действат само 3 дни след това (освен ако не си на 15).
Какво ще реши да направи авторката си е лично неин и на съпруга й избор. Още веднъж - честито!За мен би било стряскащо първоначално, но със сигурност щях да съм щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт