Коледни подаръци за деца на 1 година

  • 6 003
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте! Купихте ли вече подаръците за коледа? Какво предпочитате да купите на вашите деца? Дрешки или играчки? Моето дете има за момента доста играчки, които подхвърля на ляво и дясно. Simple Smile И се чудя какъв да е подаръка. Simple Smile

# 1
  • Видин
  • Мнения: 685
И ние сме така с играчките, но все пак ще му взема изструменти, гаечен ключ, отверка и т.н. както и от тези гумираните пъзели, които се редят по земята. Дано да съм помогнала съвсем малко.

# 2
  • Мнения: 93
След като има достатъчно играчки и дрешки, нека да е нещо на което ще се зарадва, чувала съм, че старите играчки омръзват на децата........аз предлагам играчка....!

# 3
  • Мнения: 3 306
ние купихме играчка  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Още не съм купила нищо, но определено ще е играчка и за двамата, баткото вече си е поръчал   Mr. Green
Дрехи им купувам целогодишно когато имат нужда, а и децата се радават на играчките  Peace
Но определено съм в чуденка на малкото какво да взема  newsm78

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мисля да и вземем един дървен конструктор, иначе за идея пъзел за под, количка за яздене и бутане, рингове за нареждане, музикален TV, музикално килимче, книжка за учене на животните Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Купили сме и дрехи и грачки , каквото предпочита  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 367
Децата се радват повече на играчките/освен ако не е някоя фръцла като моята голяма кака,тя и дрехи много обича да получава-но това е изключение Mr. Green/очичките им светват направо. Simple SmileНо аз всяка година взимам и дрешки,никога не са излишни пък и...  аз лично много им се радвам Embarassed
Само най-малката още не ми е ясна newsm78При нея както се досештате дрехи,дал господ,играчките за нейната възраст не са и интересни,защото играе с тези на каките си и ...... ooooh!Има още време да реша.Замислила съм се за един уокър-тя в момента прохожда,но не съм решила окончателно Tired

Общи условия

Активация на акаунт