Хламидии при мъж,добър уролог...

  • 7 151
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте!
Видях,че има доста теми,в които се пише за уролози,но не намерих това,което ме интересува.Извинявам се,ако съм го пропуснала все пак,някъде.
Проблема е,че ми откриха хламидия и искаме и приятеля ми да отиде на лекар,но не знаем къде.Препоръчайте някой,който да да му вземе секрет от пениса.А принципно това изследване поема ли се от здравната каса?
Благодаря предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 2 531
До колкото знам при мъжа за хламидия може да си използва и урината като материал! Доверете се само на сериозна лаборатория, който прави ДНК-тест! http://www.genicalab.com/files/broshuraChT.pdf

# 2
  • Мнения: 4 017
Ако ти имаш, предполагам, че са изписали лечение и на двамата.
Добър уролог/андролог е д-р Милен Кацаров, но не знам дали в случая ще ви свърши работи.
А кръвен тест не е ли достатъчен и за мъжа?

В проблемно забременяване има тема "хламидия, как се мори .....", там погледна ли?

п.с Извини ме за накъсания отговор, още ми се спи

# 3
  • Мнения: 46
Моята гинеколожка иписа лечение за двамата,но приятеля ми иска да си направи този тест все пак.А кръвен тест аз си правих и не ми отчете нищо,затова според мен е излишно той да си прави.Другия,със секрета е по-точен.
Иначе онази тема е мн дълга.Освен да постна там питането си.
Хубав ден на всички Simple Smile

# 4
  • Мнения: 651
Здравей.Аз и моя приятел ходим на един и същи д-р:гинеколог е.В кабинета ни взима секрет и на двамата.Малко е болезнено при него,но няма как.Ако искаш го посети.Кабинетът му се намира на ул.Кукуш 20 тел му е 0887857 308.Не разбрах само от къде си.Д-ра се намира в Пловдив.Но щом ти имаш значи и той е в кюпа.Но е много важно секретът ти да е стерилен когато ти правят изследвания за хламидии.Т.е. да нямаш гъбична инф. или нещо подобно.Успех.  Peace

# 5
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.

# 6
  • Мнения: 651
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.


Какво значи това?   #Crazy 

# 7
  • Мнения: 46
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.


Какво значи това?   #Crazy 
Има нещо вярно в твърдението на FateStayNight   Peace
Аз също мисля,че в България много от лекарите изобщо не са наясно...
Защо трябва аз сама да ходя и да им казвам да ме изследват???Казвам,че имам болка и те ми викат:ами това е нормално,ти друг път не си ли имала  Shocked
Че кое му е нормалното?Коя болка е нормална и не е породена от нещо?Направо съм в шок.Трябва сама да им кажа да пуснем изследване за хламидии,защото съм чела в Интернет,че от тази инфекция може да имам болката.Направо нямам думи.
Приятеля ми е живял в Германия и ми казва,че здравеопазването ни тук е на светлинни години от тяхното.
Та ние вече месец се мъчим да намерим добър лекар уролог,дето да може да му направи едно изследване за хламидия!
Нямам думи.Супер разочарвана съм!!!

# 8
  • Мнения: 651
Здравей.Аз и моя приятел ходим на един и същи д-р:гинеколог е.В кабинета ни взима секрет и на двамата.Малко е болезнено при него,но няма как.Ако искаш го посети.Кабинетът му се намира на ул.Кукуш 20 тел му е 0887857 308.Не разбрах само от къде си.Д-ра се намира в Пловдив.Но щом ти имаш значи и той е в кюпа.Но е много важно секретът ти да е стерилен когато ти правят изследвания за хламидии.Т.е. да нямаш гъбична инф. или нещо подобно.Успех.  Peace
[/quote


Ми иди при този,който ти казах.Ще ти свърши работа.Ще останеш доволна.  newsm10

# 9
  • Мнения: 4 017
 Just The Real Me , самият лекар не изследва, трябва ви и добра лаборатория, а лекарят да уточни какво точно да се изследва - кръв или секрет и да го интерпретира правилно. Не съм сигурна кое изследване е по-достоверно - аз пък знам, че е това на кръвта
И пак да си препоръчам д-р Милен Кацаров за мъжа ти, защото не разбрах дали сте го търсили

# 10
  • Мнения: 2 122
направете си директен ДНК тест за хламидия- прави се само от няколко лаборатории в Бг
При моя съпруг на кръвния излизаше винаги положителен, при мен отрицателен, а му взимахме и уретрален секрет, който беше отрицателен /имай предвид, че вземането на секрет от уретрата не е най-приятното изживяване за всеки мъж и не се знае дали ще се навие/. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт