Течен тапет

  • 24 715
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849
Някой има ли впечатления за този продукт? Течния тапет спечели първа награда за 2008 г. от Стройко. Четох една статия за него и ми се ще да го поставя. Дали сте си поставяли? Чува ли сте за някой, който го има поставен? Въобще някакви мнения и оценки bouquet Ето 2 линка за да добиете представа:
http://www.minimaxbg.eu/%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD_%D1%82%D0 … 0%BF%D0%B5%D1%82/
http://stroiteli.elmedia.net/index.php?magazine=smi&rid=75&a … e=2&story=454

# 1
  • Мнения: 679
Изглежда интересно,дано да е практично.
Лично аз не си падам по тапети,та било то и с толкова екстри. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 064
Заинтригувана съм от този продукт. Някой има ли представа каква е цената му? Вероятно е на килограм, който пък ще е отнесен към квадратни метри покрита площ???

# 3
  • Мнения: 1 175
Не го бях чувала досега,но ми се струва много практично покритие.За съжаление никъде не видях цени,а ми е любопитно колко струва?

# 4
  • Мнения: 931
Много интересен продукт, но и аз не съм срещала такъв до момента на мен лично също ще ми е интересно някой да даде повече инфо и отзиви.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
        Прилича ми на така наречената "японска"  мазилка. И тя се лепеше с вода, само че стената изглеждаше по-"космата" Simple Smile Като се зацапа, мокриш старата, махаш образувалата се пихтиеста маса и замазваш нова. Това може би е нещо по-фино,  но чак пък да не остава прах и да не се  замърсява...

# 6
  • Мнения: 1 064
С надежда, че в темата ще влезе някой с опит, да попитам и дали течните тапети могат да се поставят по способа направи си сам или се налага наемането на майстор... Защото може да се окаже, че само името им е тапети, а цената - като на декоративните мазилки например...

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
С надежда, че в темата ще влезе някой с опит, да попитам и дали течните тапети могат да се поставят по способа направи си сам или се налага наемането на майстор... Защото може да се окаже, че само името им е тапети, а цената - като на декоративните мазилки например...
     


            Във втория сайт пише:    ... Някои производители, например, за същия този продукт използват наименованието “датска декоративна мазилка”, но ние приемаме по-широко разпространеното в практиката – “течен тапет”.
           

# 8
  • Мнения: 1 849
Относно цената в статията на списание За къщата, пишеше че пакета излиза около 18 лв. и е 1,7 кг. и цената за материала е около 3,60 лв./м. Поставяло се с маламашка, може и не от професионалист, а от любител, не изисква шпакловане на стената и горен повърхностен слой. Твърдят че е и екологично чист.

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 15:23 от M_Nik

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 Hug Идейка за новия ни хол!

# 10
  • Лондон
  • Мнения: 403
Четох за този вид тапети.Някакви нови технологии.Много е хубаво за да е истина.Шумоизолиращи,топлоизолиращи.Любопитна съм за мнение от ползващи .

# 11
  • Мнения: 8 999
Е как може някой да твърди, че съществува на света стенно покритие, което да не се цапа! Ами моите два динозавъра, като минат с черните си от игра в градинката ръчички, могат да оцапат всичко, дори и тази извънземна технология, заклевам се. А отпечатъци от мазни пръстета? А цвъкнало по стената червено вино, мляко с какао, сокче? А петна от топка, а ритник с кална обувка? И после - какво? Рониш зацапаното и боядисваш наново, но съм готова да се обзаложа, че винаги ще има разлика между старото и новото покритие и ще стои като кръпка.
И да не пуша вкъщи? А-а-а-а, не. Тоз тапет ми се струва подходящ за някой мавзолей.

# 12
  • Мнения: 1 826
Егати и суперлативите са изписани за този течен тапет, мен ми се струва че е въздух под налягане  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 3 376
А някой знае ли къде се продава?

Практикер,Брюколаж?

# 14
  • Мнения: 491
Аз ги гледах на Стройкото тези течни тапети. Момчетата, които ги продават ме изгледаха леко с насмешка като попитах дали мога сама да ги сложа или трябва майстор. Казаха, че е като шпакловка. Аз обаче съм шпакловала и определено няма да е трудно. Само че самите тапети на живо са малко грознички или по-точно безлични - това си е лично мое мнение де. Най-общо казано материалът е целулоза, приготвя се в гъсто течно състояние и така се нанася по стените. Това ми е информацията от Стройкото. Взех и визитка та утре ще поразровя и ако я пазя ще дам координати Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт