каква прахосмукачка?

  • 457
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Майчета искам да си направя коледен подарък - прахосмукачка, но ми изникнаха 100 въпроса каква да е, помогнете:
1. Перяща ?
           - много ли се намокрят нещата, които пере, колко време е нужно да изсъхнат килими и дамаски?
           - може ли да чистя теракота с нея, тоест става ли и като обикновена прахосмукачка или само пере ?
2. или прахосмукачка с воден и хепа филтър?

Имам стаи с килими и стаи само с теракот, така че не знам кой вид е удачно да си търся?

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 15:11 от butterfly*

# 1
  • Мнения: 30
Честно да ти кажа аз ползвам Рейнбол, но все още нямам приставката с която се пере.За него сигурно си чувала тъй че няма да го коментирам,но моят брат има Делонги перящо от най старите които струваха 600-700лева предиииииии горе долу 5-6 години.Та това лято ми го даде да си изпера гарнитурата, която е нещо като плюш и мога да ти каже ,че изсъхна за два часа а каква гнусотия извади думи нямам да ти опиша.Тиня да тиня като в жабурняк и след два часа беше суха но имай в предвид де че беше топло лятно време.Дано да съм помогнала макар и малко Hug

# 2
  • Мнения: 678
искам и аз съвет за перяща прахосмукачка .
Ще следя темата

# 3
  • Мнения: 178
Моята е Зелмер. Много съм доволна. Тази марка има най-различни модели. Гранитогреса ми го мие така както с "парцал" не бих могла да го почистя. Относно мокренето мокри се толко колкото ти го напоиш-в смисъл ти първо пръскаш водата, след това я изсмукваш. А цената им е съвсем добра в зависимост от модела от 200-400. Мойта я взехме миналата година за около 320 лв. Има ги в магазина за техника, който е в ХИТ, мисля, че се казмаше ДОМО

Общи условия

Активация на акаунт