Пак съм аз с въпрос за водата:)

  • 3 631
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
моят човек изобщо  не обича вода Confused
Може ли на тази възраст да пробвам с минерална?Без да се преварява разбира се или не? Heart Eyes
Може и да му хареса.....знам ли?
То и аз като отпия от преварената Sickвкуса е ужасен Crazy

# 1
  • Мнения: 129
Аз лично на моето момиченче давам минерална непреварена вода от 5 тия месец. Живеем в Благоевград и водата която тече от мивката е жълта . Не бих тровила детето си с това. Давам и Торм спринг

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Отдавна вече можеш да му даваш изворна вода,от тази с розов етикет,за деца.

# 3
  • Мнения: 422
ние сме на девин с розов етикет , от както навърши 6 месеца , тя е изворна ,

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Минерална вода се дава след 3 год. До 3 може изворна (всички води с розов етикет). Не е нужно да се преварява.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 216
Много хора казват "минерална" на бутилираната вода.
А бутилираните води са, най-общо казано, изворни, трапезни и минерални.
За минерална вода ви е още рано. Те са с голяма обща минерализация.
Можеш спокойно да даваш изворна непреварена вода. Аз давам и някои трапезни, които са с по-ниска минерализация.

# 6
  • Мнения: 9 973
ти преваряваш още вода?Голямо ти детето.Дай розов девин

ПП:Как не те мързи всеки ден да пускаш теми?  newsm78Тооооооооолкова са говорени тези неща  Confused

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Спрях да преварявам на 1г и 3м и минахме на бутилирана/изворна/.Обаче тя и досега не обича да пие вода.

# 8
  • Мнения: 1 596
ти преваряваш още вода?Голямо ти детето.Дай розов девин

ПП:Как не те мързи всеки ден да пускаш теми?  newsm78Тооооооооолкова са говорени тези неща  Confused

Какво ти пречи Деси,че задавам всеки ден въпроси newsm78Защо да ме мързи?Нищо което е свързано с детето не ме мързи.
Нещо против..................?
Може да е говорено,но е от преди 2 години,аз търся актуални мнения.
Айде.

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 14:01 от mamma_mia

# 9
  • София
  • Мнения: 23 072
Давам непреварена изворна на Девин още откакто навърши 3 мес! На твое място дори не би ми минал въпрос относно водата през ума, все пак детенцето ти е достатъчно голямо и няма проблем!

# 10
  • Мнения: 9 973
На твое място дори не би ми минал въпрос относно водата през ума, все пак детенцето ти е достатъчно голямо и няма проблем!
и аз съм на това мнение  Wink

# 11
  • Мнения: 331
Аз отдааааавна вече давам чешмяна...

# 12
  • Мнения: 1 981
От 8-9 месец му давам "ДЕВИН" с розов етикет!

# 13
  • Мнения: 4 335
ние сме на девин с розов етикет , от както навърши 6 месеца , тя е изворна ,
И при нас е така Peace

# 14
  • София,
  • Мнения: 4 267
От 8-9 месец му давам "ДЕВИН" с розов етикет!
И ние сме така, даже от нея сипвам като приготвям и другите неща за ядене  - каши, попара и т.н. Peace

А чували ли сте, че някои майки преваряват и розовия Девин Joy Joy Joy, аз наскоро го чух от една майка и щях да падна, hahaha е да ама тя жената няма Интернет в къщи и откъде да знае, остана изумена като и казах, че не се преварява изворната вода Sick, че тя си е готова направо за консумиране и не е опасна! Blush

Общи условия

Активация на акаунт